Szukaj

Agnieszka Szulim pokazała zdjęcie ze ślubu w rajskiej scenerii

Agnieszka Szulim zdjęcie ze ślubu na Mauritius

Agnieszka Szulim zdjęcie ze ślubu na Mauritius

Ślubne zdjęcie Agnieszki Szulim

To dopiero niespodzianka! Agnieszka Szulim zaskoczyła na Instagramie swoich fanów zdjęciem ze ślubu. Od razu uspokajamy wszystkich zniecierpliwionych – nie był to ślub gwiazdy TVN, a pary, którą spotkała przez przypadek. Tyle wystarczyło, żeby dziennikarka od razu rozpłynęła się nad swoimi planami na bliską przyszłość. Wiadomo bowiem, że Szulim w tym roku poślubi Piotra Woźniaka-Staraka.

Pod zdjęciem zakochanej pary na egzotycznej plaży Agnieszka umieściła hasztagi, w których nawiązała do (swojej?) ceremonii. Wszystko wskazuje na to, że ślub pod palmami na białym piasku to również jej marzenie. Czy to oznacza, że Szulim i Starak powiedzą sobie sakramentalne „tak” za granicą?

#chwilalenistwa #atymczasempoprawej #niespodziewanie #nietylkostopy.. Znajdź ? #ślubneinspiracjenażywo #całkiemmiło #ciekaweczybędzieimpreza ?????

Dodajmy, że Agnieszka wyleciała na Mauritius razem z Joanną Przetakiewicz. Gwiazdy wybrały się na obóz treningowy Ewy Chodakowskiej. Na Instagramie można znaleźć sporo zdjęć z bajecznymi widokami. Nas szczególnie urzekło to jedno.

Według polskiego przesądu, spotkanie młodej pary z uśmiechem na twarzy gwarantuje udane małżeństwo. Oby to był dobry omen 🙂

Zobacz: Agnieszka Szulim w nowej fryzurze na Mauritius. To zmiana przed ślubem?

Ślubne zdjęcie na Instagramie Agnieszki Szulim

Ślubne zdjęcie na Instagramie Agnieszki Szulim

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim - Srebrne Jabłka 2016

Agnieszka Szulim pokazała ślubne zdjęcie


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×