Amerykańska seksbomba wyszła za mąż! Kreacja ze ślubu olśniewająca, ale ta z wesela powala na łopatki!

Kate Upton wyszła za mąż

Kate Upton wyszła za mąż

Ślub Kate Upton. Zdjęcia w sukniach

Co to był za ślub! Kate Upton wyszła za mąż w 2017 roku we Włoszech – 25-letnia aktorka i modelka powiedziała sakramentalne „tak” na oczach całej rodziny i wszystkich najbliższych Jej wybrankiem jest sportowiec Justin Verlander.

Choć para jest po ślubie już niemal pół roku, dopiero teraz Kate pochwaliła się na swoim Instagramie olśniewającymi zdjęciami z ceremonii i przyjęcia weselnego. W kościele miała na sobie tradycyjną białą suknię od Valentino – kilka warstw tiulu i koronek, imponujący welon, diamentowa biżuteria. Wyglądała zjawiskowo, a na zdjęciach z córeczką obie prezentują się jak księżniczki z bajki. Prawdziwe wrażenie robi jednak suknia, którą Upton założyła na swoje wesele.

Suknia z delikatnej koronki w greckim stylu od Christy Rilling sprawiła, że Kate wyglądała jak bogini. Pięknie wyeksponowany dekolt, podkreślona talia, odkryte ramiona, w tym specjalnym dniu bez wątpienia grała pierwsze skrzypce i nie sposób było oderwać od niej wzroku.

Poza ślubnymi kreacjami Kate pochwaliła się też szpilkami, które nosiła tego wieczoru, a także wpuściła fanów „za kulisy”, pokazując jak wyglądało przyjęcie weselne, gdzie się odbyło oraz jak prezentował się w tym wyjątkowym dniu jej ukochany partner. Było luksusowo i elegancko, ale ze smakiem!

Jak wam się podoba?

Zobacz: Największy przystojniak z Top Model pokazał swoją dziewczynę! Dorównuje mu urodą?

Zobacz: Zmysłowa miss została projektantką! W jej sukienkach chodzi wiele polskich gwiazd!

Zobacz: Jane Fonda, Natalie Portman i Kate Upton na oscarowym after party


Kate Upton wyszła za mąż

Kate Upton wyszła za mąż

Kate Upton wyszła za mąż

Kate Upton wyszła za mąż

Kate Upton wyszła za mąż

Kate Upton wyszła za mąż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×