Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Sławomir Zapała zna swoją wartość! Zaśpiewał “Miłość w Zakopanem” i zarobił prawie jak Beyonce!

Sławomir Zapała zarobki

Tak się ceni prawdziwych artystów

Ile Sławomir Zapała dostał za występ?

Sławomir Zapała wpadł w polski show-biznes jak grom z jasnego nieba. Gdy pojawił się w Tańcu z Gwiazdami oraz w polsatowskim show Twoja Twarz brzmi znajomo stał się rozpoznawalnym gwiazdorem, zaliczającym prawie wszystkie branżowe imprezy. Zapała zagrał również kilka epizodów w polskich filmach, jednak to nie one uniosły go na fali popularności.

Sławomir swoją stylistyką uwiódł włodarzy TVP, zatem nikogo nie zdziwił fakt, że to on obok Luisa Fonsiego, Maryli Rodowicz oraz Zenka Martyniuka był jedną z największych gwiazd Sylwestra z Dwójką w Zakopanem.

Jego skoczna piosenka Miłość w Zakopanem stała się niekwestionowanym hitem sylwestrowej nocy z TVP. Jesteście ciekawi ile boski Sławomir zainkasował za wykonanie tej piosenki pod Giewontem? Dzisiejsze wydanie Gazety Wyborczej donosi, że Sławomir Zapała za wykonanie utworu Miłość w Zakopanem miał otrzymać od TVP 125 tys. złotych! Jednak tej rewelacji nie potwierdziła TVP:

Nieprawdziwa jest również informacja o kosztach występu piosenkarza Sławomira; kwota przytoczona w artykule jest wielokrotnie wyższa, niż rzeczywista stawka – czytamy w przytoczonym fragmencie pisma.

Zatem nie wiemy nadal ile Sławomir zgarnął za swój hit, wiadomo natomiast, że po Sylwestrze z TVP jego notowania i popularność wśród widzów TVP znacznie wzrosły. Warto wspomnieć, że Sławomir idzie za ciosem i po spektakularnym show w Zakopanem gwiazdor wyjątkowo silnie wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy:

Cześć tu Sławomir. Do najbardziej radosnych sztabów WOŚP w Ojczyźnie pofrunęły nasze odręcznie podpisane longpleje. Licytujące tak, żeby było czuć piniądz – zaapelował na Facebooku Sławomir

Wielka sprawa!

Gwiazdy na Sylwestrze z TVP w Zakopanem 2017/2018: Luis Fonsi, Maryla Rodowicz, Margaret, Michał Szpak

To dopiero było show! „Miłość w Zakopanem” największym hitem Sylwestra 2017! [WIDEO]

Prawdziwy szał! Małgorzata Socha w stroju różowej landrynki zaświeciła pośladkami dla Sławomira! [WIDEO]Czy słuchasz disco-polo?

×