Partner Ewy Wachowicz w „Must Be The Music”! Jego głos doskonale znacie z radia

Sławek Kowalewski, partner Ewy Wachowicz w Must Be The Music 11

Sławek Kowalewski, partner Ewy Wachowicz w Must Be The Music 11

Sławek Kowalewski z RMF FM w Must Be The Music 11

Chociaż Polsat emituje już 11. edycję Must Be The Music, program nie przestaje nas zaskakiwać. Niedawno w show pojawiła się Anna Cyzon, której występ Kora uznała za najlepszy w tym sezonie. Teraz kanadyjska wokalistka może mieć zagrożenie w postaci znanego dziennikarza. Mowa o Sławku Kowalewskim, który od 2002 roku pracował w RMF FM. Prywatnie jest partnerem Ewy Wachowicz.

Na początku był autorem porannego programu Wolno wstać, a następnie prowadził codziennie południowe pasmo Byle do piątku. W grudniu ubiegłego roku postanowił jednak odejść z rozgłośni, w której pracował 13 lat.

Po blisko 13 latach pracy w jednym miejscu trudno odnaleźć w sobie tyle entuzjazmu co na początku – tłumaczy swoją decyzję o odejściu z radia.

Dlaczego 44-latek postanowił wystąpić przed jury Must Be The Music?

Powiedziałem sobie, że dosyć spełniania marzeń innych, przyszedł czas na mnie i na swoje marzenia. Poza tym, tak sobie myślę, że jak nie postawię pierwszego kroku, nigdy nie będę wiedział, jak daleko mogę zajść. Myślę, że to jest dobry moment – ten czas kiedy zakończyłem współpracę z radiem – by wrócić do tego, co najbardziej kocham, czyli do śpiewania – tłumaczy Sławek Kowalewski, który w młodości występował z wieloma zespołami rockowymi i grał na festiwalach muzycznych, m.in. w Jarocinie.

Na scenie Must Be The Music radiowiec zaśpiewa utwór Nigdy więcej z repertuaru Piotra Szczepanika. Czy występ Sławka zachwyci jurorów Must Be The Music? Odpowiedź już w niedzielnym odcinku programu o godzinie 20:05 w Polsacie.

Dziennikarz Sławek Kowalewski w Must Be The Music 11

Dziennikarz Sławek Kowalewski w Must Be The Music 11

Partner Ewy Wachowicz w Must Be The Music 11

Partner Ewy Wachowicz w Must Be The Music 11


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×