Szukaj

Karolina Szostak wyjawiła sekret swojej wielkiej metamorfozy! Cały czar jej modowego zmysłu uleciał jak bańka mydlana!

Karolina Szostak styl

Karolina Szostak styl

Karolina Szostak od czasu swojej szalonej metamorfozy uchodzi za niekwestionowaną ikonę stylu. Jej figura nabrała idealnych zmysłowych kształtów, które Karolina uroczo prezentuje podczas eventów, jak również na Instagramie. Okazuje się jednak, że choć dziennikarka kocha romansować z modą, nie znosi zakupów! Jak zatem pozyskuje swoje szałowe ubrania?

Atrakcyjna dziennikarka sportowa Karolina Szostak dzielnie trzyma linię. Po swojej metamorfozie gwiazda szczęśliwie nie przytyła, jako nieliczna uchroniła się od morderczego efektu jojo. Prezenterka sumiennie ćwiczy na siłowni, biega po lesie oraz stosuje restrykcyjną dietę. Na temat odchudzania gwiazda Polsatu wie już prawie wszystko, nic więc dziwnego, że swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliła się z fankami w kilku autorskich książkach. Karolina w swoich bestsellerach radzi, jak zabrać się za siebie, motywuje Polki do metamorfoz, twierdząc śmiało, że wszystko jest możliwe, gdy tylko się tego bardzo pragnie.

Szostak jest obecnie najpiękniejszą ozdobą branżowych eventów, jej obecność wzbudza ogromne poruszenie wśród fotoreporterów, którzy szaleją na punkcie jej kobiecych kształtów oraz oryginalnych stylizacji. Gwiazda wielokrotnie dowiodła, że ma świetny gust, potrafi odpowiednio dobrać ubrania na specjalne okazje. Potrafi być zmysłowym wampem, jak również grzeczną guwernantką. Jej zróżnicowany look przeważnie jest strzałem w dziesiątkę, dlatego też w opinii wielu Karolina uchodzi za ikonę stylu, mody oraz jest inspiracją dla wielu wiernych fanek.

Okazuje się jednak, że stylowa gwiazda Polsatu, mimo ogromnego zamiłowania do mody, nie znosi zakupów. Karolina bardzo rzadko urywa się z koleżankami na szalone wędrówki po sklepach, nie szuka promocji, nie korzysta z sezonowych – modnych wśród celebrytek – wyprzedaży.

Swój sekret znakomitego doboru ubrań prezenterka wyjawiła jednak w rozmowie z Super Expressem. Dzięki temu wiadomo już skąd śliczna Karolina czerpie pomysły i ciuchy do swoich szałowych stylizacji:

Nie chodzę z przyjaciółkami na shopping! Nie znoszę robić zakupów, W sklepach zawsze jest mi gorąco i duszno. Jak już muszę to kupuję coś na szybko, ale są to tylko sportowe ciuchy. Na oficjalne wyjścia polegam jednak na wyobraźni mojego osobistego stylisty – Bartka – zdradziła Karolina.

Tym oto sposobem wydało się, że za stylizacje Karoliny Szostak odpowiada stylista wielu gwiazd, m.in. Magaret, Kasi Zielińskiej, Nataszy Urbańskiej, a niegdyś także Małgorzaty Rozenek.

Zobacz: Karolina Szostak wyglądała pięknie, ale to Julia Wieniawa skradła show! Wszyscy patrzyli na jej wielki dekolt!

Zobacz: Karolina Szostak przeszła metamorfozę! Teraz to wykapana Peggy Bundy! Nie znajdziecie żadnej różnicy!

Zobacz: Rozczochrana Karolina Szostak wpadła na sezonową wyprzedaż ciuchów! Wyglądała jak wyrwana z domowego grillowania


Karolina Szostak na pokazie Thecadess

Karolina Szostak na pokazie Thecadess

Karolina Szostak w czerwonej kurtce i zielonym golfie na evencie La Mania

Karolina Szostak w czerwonej kurtce i zielonym golfie na evencie La Mania

Karolina Szostak w czerwonej kurtce i zielonym golfie na evencie La Mania

Karolina Szostak w czerwonej kurtce i zielonym golfie na evencie La Mania

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×