Szukaj

Shiloh Jolie-Pitt przeszła sekretną operację. To nie wszystko. 2020 rok nie oszczędził córki Angeliny i Brada

Shiloh Jolie-Pitt, Angelina i Brad

Shiloh Jolie-Pitt, Angelina i Brad

Shiloh Jolie-Pitt ma za sobą trudny rok. Przeszła sekretną operację, ale to nie wszystko, co wydarzyło się w jej życiu w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Przypominamy historię jednej z najbardziej intrygujących dziecięcych postaci w amerykańskim show-biznesie.

Kiedy jesteś potomkiem Brada Pitta i Angeliny Jolie, życie nie będzie konwencjonalne. Shiloh, podobnie jak jej sławni rodzice, nie jest stereotypową osobą. Czego dowidzieliśmy się o niej do tej pory?

Co wydarzyło się w życiu Shiloh Jolie-Pitt w 2020 roku?

Shiloh już w młodym wieku poznała samą siebie, natychmiast przełamując schematy i przeciwstawiając się oczekiwaniom, kim i czym powinna być. W wywiadzie dla Oprah Winfrey z 2008 roku Pitt po raz pierwszy opowiedział o jej wychowaniu, mówiąc:

Chce żeby ją nazywać John. John lub Peter. To sprawa Piotrusia Pana. A potem kiedy zapytam: „John, chciałbyś trochę soku pomarańczowego?” A ona mówi: „Nie!'”

Jolie powiedziała Vanity Fair w wywiadzie z 2010 roku, że Shiloh bada swoją płeć, odkąd skończyła trzy lata.

Ona chce być chłopcem – powiedziała – Więc musieliśmy ściąć jej włosy. Lubi nosić ubrania chłopięce. Myśli, że jest jednym z jej braci.

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Od tego czasu Shiloh, która w tym roku skończyła 14 lat, stała się ikoną LGBTQ + na całym świecie. Co zatem robiła słynna nastolatka w 2020 roku, gdy świat walczył z pandemią? Czego się o niej dowidzieliśmy?

Shiloh to nietypowe imię dla dziecka, więc skąd się wzięło? W wywiadzie dla Vanity Fair Jolie podzieliła się trudną historią:

To było imię, którym moi rodzice prawie nazwali swoje pierwsze dziecko, ale doszło do poronienia: Shiloh Baptist. Ponieważ mój ojciec kręcił w Georgii i było to najbardziej południowe nazwisko, jakie moi rodzice wymyślili. To imię, które zawsze lubiłem. Używałam go w hotelach: Shiloh Baptist – zdradziła.

Początek 2020 nie był łatwy dla Shiloh, która rozpoczęła rok od zabiegu chirurgicznego. W marcu Jolie napisała dla Time felieton z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet:

Spędziłam ostatnie dwa miesiące na operacjach z moją najstarszą córką Zaharą, a kilka dni temu patrzyłam, jak jej młodsza siostra Shiloh idzie pod nóż na operacji stawu biodrowego. Dlatego życzę sobie tego dnia, abyśmy cenili dziewczyny. Dbaj o nie. I wiedz, że im silniejsze rosną, tym będą zdrowsze i tym więcej oddadzą swojej rodzinie i społeczności.

Nie ujawniła, dlaczego Shiloh przeszła operację, ale zapewniła czytelników, że nie było to zaskoczeniem dla dzieci, że mówi o tym światu:

Wiedzą, że to piszę, ponieważ szanuję ich prywatność i wspólnie o tym rozmawialiśmy i zachęcali mnie do tego.

Kilka dni później Shiloh została sfotografowana, gdy o kulach dołączyła do rodziny na zakupach.

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Nie jest tajemnicą, że była para Brad i Angelina są uwikłani w długiej i zaciekłej walce o opiekę nad dziećmi od czasu ich rozwodu, ale na szczęście nie wpłynęło to na ich relacje z Shiloh i jej rodzeństwem podczas pandemii.

Wszystkie dzieci są w domu z Angeliną, ale nadal widują się z Bradem i regularnie go odwiedzają. Pracuja nad swoimi zadaniami szkolnymi, ćwiczą języki, grają na instrumentach, grają w gry planszowe i pomagają gotować obiady.

Pojawiły się też informacje, że nastolatka jest w trakcie zmiany płci. Zdementowane także zostały plotki, że Pitt nie akceptuje tego, kim jest jego córka, a jej transpłciowość jest dla niego problemem.

Shiloh jest blisko z obojgiem rodziców. Brad jest bardzo dumny z Shiloh i z tego kim się stała. Uwielbia ją za to, że pozostała wierna sobie i jest rewelacyjną siostrą dla swojego rodzeństwa – podało ET.

Jak widać, życie nastolatki jest dosyć burzliwe, a 2020 rok jej nie oszczędził. Pewne jednak jest, że ma wsparcie obojga rodziców.


Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Shiloh Jolie-Pitt na zajęciach sportowych

Shiloh Jolie-Pitt na zajęciach sportowych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×