Szukaj

Shakira pokazała swoje zdjęcie sprzed 20 lat! Inna fryzura i styl. Ciężko uwierzyć, że to obecna blond piękność

Shakira kiedyś, stare zdjęcie

Shakira kiedyś, stare zdjęcie

Shakira zanim została światową gwiazdą wyglądała raczej przeciętnie. Ciemne włosy, zwykłe ubrania, zero seksapilu. Dopiero z wiekiem wyrosła na seksbombę i obiekt pożądania milionów mężczyzn. Zobaczcie jej stare zdjęcie.

Shakira zadebiutowała w 1991 roku, gdy w Kolumbii ukazał się na rynku jej pierwszy album studyjny zatytułowany Magia. Już wtedy wiadomo było, że gwiazda może pochwalić się nienaganną sylwetką i potężnym głosem. 9 lat po głośnym debiucie artystka została nagrodzona statuetką Grammy za swój koncert w ramach projektu MTV Unplugged. Niedawno gwiazda wróciła wspomnieniami do tego przełomowego dla jej dalszej kariery wydarzenia.

Shakira kiedyś. Jak wyglądała zanim została światową gwiazdą?

Na Instagramie Shakiry pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądała zanim trafiła w ręce amerykańskich speców od wizerunku, którzy zmienili jej styl na bardziej seksowny i przefarbowali włosy na platynowy blond. Zanim słynna Kolumbijka zaśpiewała hit Whatever Whenever, wyglądała raczej skromnie. Miała czarne włosy, nosiła zmechacone swetry i skórzane spodnie.

Zobacz: Synowie Shakiry rozczulili cały Instagram! Wakacyjne wideo z Sashą i Milanem to najpiękniejsze, co dziś zobaczycie! [WIDEO]

Nic dziwnego, że zdjęcie sprzed dwóch dekad wywołało poruszenie wśród fanów Shakiry na Instagramie. Wielu z nich, szczególnie młodszych, otwarcie przyznało, że mieliby problem z rozpoznaniem jej, gdyby nie podpis pod zdjęciem:

  • Okej, może być, że to twój klon, ale że to ty? Niesamowite jak wiek wpływa na twoją korzyść. Jesteś tylko piękniejsza.
  • Z szarej myszki w drapieżną kocicę. Co za zmiana!
  • Pamiętam ten koncert. Już wtedy zasługiwałaś na wszystko, co najlepsze.

Zobacz: Związek seksownej Shakiry z Gerardem Piqué wisi na włosku?! Rozebrana Kolumbijka przyłapana na pocałunku w basenie! Ale czad!

Dwa lata po wydarzeniach, o których wspomniała Shakira, ukazała się jej pierwsza międzynarodowa płyta Laundry Service, która stała się największym dotychczas sukcesem komercyjnym artystki, a wiele piosenek takich jak: Whenever, Wherever, Underneath your clothes, Objection stało się ogólnoświatowymi przebojami. Dzięki temu sukcesowi Shakira zyskała fanów poza Europą, głównie w Stanach Zjednoczonych, zdominowanych do tej pory przez angielskojęzycznych artystów. Album rozszedł się w 13 mln nakładzie.

Dyskografię Shakiry zamyka El Dorado z 2017 roku, z którego pochodzi słynny przebój Chantaje.

Zobacz: Zmysłowa Shakira uchwycona w obiektywie swojego 4-letniego syna! Tak wystrzałowej foty nie zrobiłby nawet Marcin Tyszka!


Shakira kiedyś, zanim została światową gwiazdą

Shakira kiedyś, zanim została światową gwiazdą

Sahkira w basenie

Sahkira w basenie

Shakira 2018

Shakira 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×