Gwiazda Bayernu Monachium ma polską dziewczynę. Z taką urodą żadna niemiecka WAG nie ma przy niej szans

Serge Gnabry

Serge Gnabry

Niemiecki magazyn Bild jako pierwszy podał informację o nowej dziewczynie 25-letniego pomocnika Bayernu Monachium. Serge Gnabry spotyka się z piękną modelką o swojsko brzmiącym nazwisku. Kim jest nowa dziewczyna piłkarza – Sandra Kamińska-Jerze?

Serge Gnabry, to 25-letni niemiecki piłkarz grający na pozycji pomocnika. Gwiazdor ma za sobą świetny sezon. W ostatnich miesiącach piłkarz był jednym z najlepszych graczy Bayernu Monachium. O klubowym koledze Roberta Lewandowskiego rozpisuje się ostatnio niemiecka prasa. To wszystko przez jego nowy związek.

Koronawirus sprawił, że cały świat na chwile się zatrzymał. Większość osób zrezygnowała z życia towarzyskiego, a nawet zawodowego. Ze względu na wprowadzone obostrzenia wstrzymane zostały wszelkie masowe imprezy. Wszystkie wydarzenia sportowe zostały przełożone na późniejsze terminy. Okazało się jednak, że nawet czas kwarantanny i odosobnienia nie przeszkodził piłkarzowi w poznaniu swojej drugiej połówki.

Serge Gnabry dziewczyna. Kim jest Sandra Kamińska Jerze?

Jak donoszą media plotkarskie zza naszej zachodniej granicy, Gnabry związał się z seksowną modelką Sandrą Kamińską Jerze. To 23- letnia, pochodząca z Zurychu modelka o polsko-etiopskich korzeniach. Trzeba przyznać, że taka mieszanka genów jest wręcz wybuchowa, ponieważ dziewczyna jest zniewalająco piękna. Nie można się zatem dziwić, że piłkarz Bayernu Monachium całkowicie stracił dla niej głowę. Wcześniej karierę chciała związać z aktorstwem i tańcem. Swoje pierwsze kroki w tym kierunku stawiała w teledysku Pietro Lombardi, do piosenki Phenomenal. Spekulowano nawet, że z muzykiem łączy ją głębsza zażyłość, jednak artysta stanowczo zaprzeczał tym plotkom.

View this post on Instagram

Yes.

A post shared by JERZE (@jerze) on

Magazyn Bild donosi, że para spotyka się ze sobą od trzech tygodni i razem spędza kwarantannę. Wspólnie spędzili także święta wielkanocne. Okazuje się, że miłość w czasach zarazy jest bardzo możliwym scenariuszem. Na zdjęciach, które można podziwiać na Instagramie modelki, trzeba przyznać, że prezentuje się ona zjawisko. Zdjęcia Sandry możecie podziwiać w galerii.


Sandra Kamińska Jerze

Sandra Kamińska Jerze

Sandra Kamińska Jerze

Sandra Kamińska Jerze

Sandra Kamińska Jerze

Sandra Kamińska Jerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×