Kolejny cios dla Sebastiana Fabijańskiego. Właśnie stracił pracę. W oficjalnym komunikacie ujawniono szczegóły

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański stracił pracę. To nie jest dobry czas dla aktora. Co takiego się wydarzyło? Jest oficjalny komunikat, który wszystko wyjaśnia.

Sebastian Fabijański jest ostatnio częstym gościem kolorowej prasy. Głośne rozstanie z matką jego syna, Maffashion, z aferą z udziałem transpłciowej celebrytki, Rafalali,  narobiło sporego zamieszania w show-biznesie. Okazuje się, że także położyły się cieniem na życiu zawodowym aktora. Właśnie stracił spory kontrakt. Co się wydarzyło?

Sebastian Fabijański stracił pracę. Co się wydarzyło?

Po tym wszystkim, co się stało w życiu prywatnym Sebastiana Fabijańskiego, także i zawodowo zawisły nad nim czarne chmury.  Aktor właśnie teraz stracił duży kontrakt.

W ubiegłym roku Fabijański ogłosił, że zamierza wyreżyserować film oparty o książkę Eldorado autorstwa Leny Katlik, która traktuje o aferach w środowisku piłkarskim. W grudniu zeszłego roku pojawił się na premierze książki i opowiadał o swoich planach.

Fabijański swoją wizją przedstawienia historii opisanej w Eldorado, przekonał autorkę do współpracy.

To się jakoś wydarzyło. Kolejny raz ten przypadek, który w moim życiu pełni bardzo istotną funkcję, chociaż mówi się, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Zaczęliśmy rozmawiać przez mojego znajomego, dowiedziałem się, że Lena taką historię chce opowiedzieć i że to przeżyła. Dowiedziałem się też, że miała kontakt z potencjalnym producentem tego filmu. Zacząłem mówić, co ja myślę, jaki to powinien być w moim odczuciu film, co powinien ze sobą nieść i żeby uważała na to, żeby ktoś nie zrobił z tego bardzo prymitywnego kina skandalu, bo z takiej historii łatwo to zrobić. No i jakoś zaufała mi Lena i bardzo uwierzyła w to, że ja z tą jej historią i trochę z nią zrobię to, co powinno się zrobić. Czyli z nadzwyczajną czułością opowiem historię kobiety, która została doprowadzona do tak skrajnych emocji, że nie pozostało jej nic innego, jak tylko się zemścić. Bo na tym opiera się nasza historia w filmie – powiedział wówczas w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Sebastian.

Na wiosnę miał zaczął zdjęcia do produkcji. Niestety nie doszło do tego. Przez ten czas Fabijański zapewniał, że pracuje nad scenariuszem i szuka sponsorów. Umowa z autorką była zawarta na rok z możliwością przedłużenia na następne pół roku. 27 lipca minął termin ich współpracy.

W ostatnim czasie miałam utrudniony kontakt z Sebastianem. Ponad miesiąc temu poinformowałam go, że nie zamierzam czekać i biorę sprawy w swoje ręce. Jestem po rozmowach ze znanym producentem filmowym. Jest on żywo zainteresowany moim projektem. Wierzę, że razem zrobimy dobre kino, którego jeszcze nie było. Wkrótce podamy szczegóły – mówi Katlik w rozmowie z Jastrząb Post.

Autorka zapewnia, że chce być w dobrych kontaktach z Sebastianem. Nie będzie reżyserem jej filmu, bo nie dotrzymał zawartych w umowie terminów, ale Katlik, której zaproponowano rolę producentki, chciałaby obsadzić Fabijańskiego w jednej z ról. Ciekawe, jak do tych rewelacji odniesie się sam zainteresowany.

Przypomnijmy, co Sebastian jeszcze kilka miesięcy temu mówił o produkcji:

O czym jest książka Eldorado?

Książka opowiada o cieniach szeroko pojętego środowiska piłkarskiego. Bohaterką jest Monika, młoda i ambitna mama nastoletniego, obiecującego piłkarza. Odbierała świat piłki nożnej jako rzeczywistość, w której talent ma szansę sam się obronić, a determinacja i ciężka praca są kluczem do sukcesu. Niestety  inaczej to wszystko wygląda…

Grzechy polskiego światka piłkarskiego odkrywa w swojej debiutanckiej powieści Lena Katlik, matka zdolnego 15-latka, który cały czas marzy o karierze piłkarskiej. Przekręty w środowisku piłkarskim oraz wśród byłych zawodników, naciąganie rodziców dzieci trenujących w szkółkach, seksualne propozycje dla ich matek w zamian za faworyzowanie synów, to tylko niektóre tematy, pojawiające się w książce.


Lena Katlik

Lena Katlik

Lena Katlik

Lena Katlik

Lena Katlik

Lena Katlik

Komentarze

 • Gość pisze:

  Oj Seba źle to widze

 • Gość POK pisze:

  Kolejna Mickiewicz po Lipińskiej się objawiła! A co do Seby – chłopie zachowaj się chociaż raz jak facet i przestań płakać jak skrzywdzone Bobo. Nie masz jaj, bierzesz się za jakieś monstrum i jeszcze grasz skrzywdzonego. Ty na kopa w d…ę od Julki nie zasługujesz. Ogarnij się GWIAZDORZE Wegi

  • Sowa pisze:

   Ta cała Julka wiele się nie różni od Rafalali i całej tej celebryckiej patologii 😏

 • Gość Ila pisze:

  Nie bierz już!!!

 • Gość??? pisze:

  Pamiętam jak się chwalił że pieniążki same napływają i napływają.No to teraz straciłeś zaufanie u pięknej Pani Leny no i wizerunek u całej branży.Ale w biedrze cały czas potrzebują.

  • Niezapomniany gość pisze:

   Jeśli Glonojady z fotoschop są piękne to nie wiem co za gust masz żeby takie głupoty pisać. A Sebastian nie znalazł sponsorów bo nikt tego gówna ruszać nie chce i tracić czas na marną i bezsensowną książkę. Słowo „Pisarka”to za dużo powiedziane w jej przypadku . Bo ona wogóle nie potrafi pisać. A ta jej książka to wydana tylko przez przypadek. Sebastianowi dajcie spokój,wlazł w gówno i wyjść nie umi . Niestety przy tej pseudo pisarce wszyscy w gównie siedzą po uszy .

 • Gość pisze:

  Kolejny plastik-fantastik że sztancy.
  Jeszcze na tych fotach że stycznia jakoś wygląda, ale teraz już całkiem cerata., co widać na ostatniej focie.
  Książki nie oceniam, bo nie znam, ale jak kosmetyczka zrobiona na Blankę Lipinską pisze książkę, to cudów się nie spodziewam.

 • Gość Nela pisze:

  Jak widać karma wraca .Ogarnij się facet i przestań chlac i brać.Zapewniam cię że nie jest to wina sytuacji tylko twoja,bo poprostu chcesz to robić .Nie zwalaj win na nikogo i na nic.Choc raz się zachowaj.

 • Gość pisze:

  Dobre kino hm Znacie polskie dobre kino oprócz kilku starych milion razy powtarzanych klasyków?

 • Gość pisze:

  Taki live źdrowia roboty jest w ch..j mają tyle na kontach w schwaiz bangla tajpan źe im starczy mąz kupił cukier po 7,90 zmień męza ksiądz nie płaci alimentów zmień męźa pogoń wygwizdana zmień męźa i odwrotnie baba wjechała w cięzarówke na ringu wczóraj dzisiaj jutro dalej juź nie pojedzie branderbarbie max dance party ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×