Sebastian Fabijański zaliczył poważną wtopę w Sylwestra. Rozbrajające materiały pokazała Maffashion. Fani nie mogli przestać się śmiać

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański nie popisał się tego Sylwestra. Maffashion opublikowała w sieci przezabawne materiały. Fani mocno się śmiali z wpadki idola.

Sebastian Fabijański Maffashion są parą od co najmniej stycznia 2020 roku. We wrześniu tego samego roku urodziło się ich pierwsze dziecko: synek Bastian Jan. Początkowo blogerka modowa ukrywała to, że jest w ciąży. O powodach podjętej przez siebie decyzji opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN. Chodziło przede wszystkim o aspekty zdrowotne ciąży.

Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się wydarzyć. Mamy i przykłady z branży i wiele osób ma takie przykłady z własnego doświadczenia. To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić – wyjaśniła.

Od czasu porodu Sebastian i Maffashion bardzo się do siebie zbliżyli. Niemal każdą wolną chwilę spędzają razem. Tak też było w Sylwestra. Tym razem rodzina wybrała się na wczasy w Tatry. W sylwestrowy wieczór Julia pokazała się na Instagramie w srebrnym, połyskującym secie składającym się z długiej spódnicy i topu z kołnierzem, który uwydatnił smukłą talię.

W opisie fotek wyznała, że ubrała piękny strój tylko na potrzeby zdjęcia i już wkrótce znów przebierze się w wygodny dres.

Tak bym się ubrała… jakbym szła gdzieś na imprezę. A zaraz znowu wjeżdża dres i ogarniam małego strusia pędziwiatra. Przynajmniej była okazja aby się na chwile odstrzelić – czyt. założyć coś mniej „domowego” – napisała.

Na zdjęciach w sukni się nie skończyło. Maffashion dodała później wspólne fotki z partnerem. Sebastian nie wyglądał na nich na zbyt wyjściowo.

Sebastian Fabijański nie popisał się na Sylwestra. Co zrobił?

Julia wrzuciła na swój profil w Instagramie serię zdjęć, na których popijała wodę z kieliszka i pozowała przy słodko śpiącym Sebastianie.

Tatuś odpadł przed 21:00. Budzić czy nie budzić o północy? Mam dylemat – zapytała followersów.

Reakcje ludzi były przekomiczne. W większości śmiali się z tego, że partner Maffashion postanowił „przyciąć komara”. Oto niektóre z dodanych przez nich komentarzy:

 • Krzyknij, że Jason przyszedł. A poważnie jak z dzieckiem, jak śpi to nie ruszaj miłego spokojnego wieczoru.

 • Budzić! Nie ma tak dobrze.

 • Niech śpi, po północy przejmie opiekę nad młodym, a Ty w kimono do białego rana.

 • Budź! Jason wjechał.

 • Życie rodzica. U nas to samo.

 • A myślałam , że tylko ja zasypiam wcześnie jak dziecko.

A wam udało się w tym roku wytrwać do północy?


Maffashion i Sebastian Fabijański. Sebastian odpadł z Sylwestra przed 21:00

Maffashion i Sebastian Fabijański. Sebastian odpadł z Sylwestra przed 21:00

Maffashion i Sebastian Fabijański. Sebastian odpadł z Sylwestra przed 21:00

Maffashion i Sebastian Fabijański. Sebastian odpadł z Sylwestra przed 21:00

Maffashion - sylwester 2021

Maffashion - sylwester 2021

Komentarze

 • Aniwlja pisze:

  Papież Karol Wojtyła tyle dla Polski i Polaków zrobił a Polak TUSK przez tyle lat w Brukseli i w czasie premierowania NIC. ZERO.pogrążył Polaków w biedzie.W Brukseli był tylko bawidamkiem Merkel i Ursuli. Wstyd Tusk ..jak śmiesz jeszcze się głupio wypowiadać. Gdyby nie PIS to Polacy klepali by biedę. Donaldzie spalin się i wyjażdżaj z Polski nikt Cię to nie potrzebuje.

 • Gość pisze:

  Świetna dziewczyna

 • Gość pisze:

  Taki live ha ha a ha ha tanio i ekonomicznie po co przepłacac moźna moźna happy new year i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×