Sylwester 2021. Maffashion pochwaliła się kreacją. Tej nocy będzie błyszczała jak milion dolarów

Sylwester 2021 - Maffashion

Sylwester 2021 - Maffashion

Sylwester 2021. Maffashion spędza tę wyjątkową noc w Zakopanem. Influencerka pochwaliła się w sieci zjawiskową kreacją. Zobaczcie zdjęcia. 

Maffashion to jedna z najpopularniejszych influencerek w kraju. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynała od prowadzenia bloga, na którym prezentowała się w przygotowanych przez siebie stylizacjach. Szybko udało jej się zaistnieć w sieci i zgromadzić wokół siebie sporą ilość fanów. Z biegiem czasu stawała się coraz bardziej popularna i wkroczyła na salony. Zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach, a obecnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w kraju.

Julia bardzo rozwinęła swój profil na Instagramie i może się pochwalić współpracami z najbardziej znanymi markami. Już dawno wykroczyła poza świat mody. Gwiazda chętnie udziela wywiadów i gości na okładkach magazynów. Z jej social mediów możemy się także sporo dowiedzieć o tym, jak wygląda jej prywatność. Od ponad roku jest szczęśliwą mamą Bastiana. Chłopiec jest owocem jej związku z artystą, Sebastianem Fabijańskim, a rodzina kilka miesięcy temu wprowadziła się do nowego domu.

Sylwester 2021. Maffashion pochwaliła się stylizacją

Maffashion końcówkę roku postanowiła spędzić w Zakopanem. Gwiazda razem z synkiem i partnerem wybrała się do zimowej stolicy Polski. Nie może to dziwić, ponieważ odbywa się tam jedna z największych imprez roku. Na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką pojawi się między innymi Jason Derulo, a influencerka już kilka godzin wcześniej tańczyła z synkiem na ręku do jego największych przebojów.

Gwiazdy już od samego rana wrzucają zdjęcia tego, jak zamierzają spędzić sylwestrową noc. Maffashion również postanowiła pochwalić się kreacją na tę wyjątkową noc. Julia pozuje z kieliszkiem w ręku na tle gór.

Bye Bye #2021 // Gotowa!
Życzę Wam wszystkim wspaniałego wieczoru

Jak przystało na sylwestrową noc, Julia postanowiła naprawdę błyszczeć. Ma na sobie srebrny połyskujący set składający się z długiej spódnicy i topu z obszernym kołnierzem, który uwydatnił jej smukłą talię i piękny dekolt. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę zjawiskowo. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Maffashion - sylwester 2021

Maffashion - sylwester 2021

Maffashion - sylwester 2021

Maffashion - sylwester 2021

Maffashion - sylwester 2021

Maffashion - sylwester 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×