Maffashion z synkiem buszuje w śniegu. Piękne zdjęcia i cudne widoki. Bastian to już duży chłopiec

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion razem z synkiem zagościła w Zakopanem. Pokazała zdjęcia, jak razem z Bastkiem szaleje w śniegu. Ale on już duży!

Maffashion to jedna z pierwszych osób, które odkryły potencjał internetu i zdobyły popularność za sprawą działalności w sieci. Stworzyła bloga modowego, który otworzył jej drzwi do kariery i zagwarantował pozycję w show-biznesie. Prezentowała zdjęcia stylizacji na każdą okazję oraz zwierzała się czytelnikom. Zyskała stałe grono fanów, które błyskawicznie się powiększało.

W pewnym momencie blogi zeszły na drugi plan, a nową popularną platformą stał się Instagram. Maff natychmiast wykorzystała nowe możliwości. Jej profil obserwuje dziś prawie półtora milionów użytkowników. W efekcie tego Kuczyńska otrzymuje kolejne propozycje współprac zarówno z polskimi i zagranicznymi markami.

Maffashion zamieniła pasję do mody w  źródło dochodu. Poza internetową działalnością jest właścicielką sklepu odzieżowego. Co ciekawe, przez pewien czas nie zdradzała, że to ona stoi za marką, bo chciała, żeby projekty obroniły się same, bez korzystania z jej nazwiska. Obecnie jej ubrania nowsza nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy.

Prywatnie Julia Kuczyńska jest partnerką Sebastiana Fabijańskiego i mamą Bastiana. Chłopiec rośnie na naszych oczach, stając się gwiazda Instagrama mamy.

Maffashion szaleje z synkiem na śniegu

Maffashion długo nie informowała swoich fanów, że spodziewa się dziecka. Choć spekulacje o ciąży influencerki pojawiały się praktycznie codziennie, sama zainteresowana ucinała wszelkie komentarze. Od momentu, kiedy w końcu zdecydowała się oficjalnie poinformować o tym, że zostanie mamą, gratulacjom nie było końca.

Później na Instagramie dość często pojawiały się zdjęcia i nagrania z maluchem. Bastian we wrześniu skończył rok i coraz częściej pojawia się w social mediach znanej mamy. Tym razem zdjęcia, które opublikowała Maff, powstały w pięknym otoczeniu. Razem z synkiem pozuje na tle zakopiańskich widoków.

#pocztowkazwakacji #holidays #odliczamy Ściskam i przesyłam całkiem przyjemny widoczek – napisała.

Bastian ma już ponad rok i rośnie jak na drożdżach. Urocze ujęcia z chłopcem podbiły serca fanów Maff.  Zajrzyjcie do naszej galerii.


Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×