Odtwórca Jamesa Bonda jest w dramatycznym stanie! Gwiazdor walczy o życie z nieuleczalną chorobą!

Sean Connery

Sean Connery

Dramatyczny stan zdrowia Seana Connery’ego

Dla fanów legendarnego filmu o przygodach Jamesa Bonda mamy smutne wieści. Pierwszy odtwórca roli Agenta 007 – Sean Connery jest pod stałą opieką lekarzy, a jego stan zdrowia jest dramatyczny. Media brytyjskie poinformowały bowiem, że gwiazdor zmaga się z chorobą Alzheimera, która jest obecnie w fazie zaawansowanej.

Już wcześniej stan zdrowia aktora sprawił, że gwiazdor w wieku 80 lat całkowicie wycofał się z życia publicznego.   Sean Connery nie wychodzi od dawna z domu, jest pod stałą opieką pielęgniarzy. Już nigdy nie zobaczymy go na szklanym ekranie.

Myślę, że nigdy już nie zagram w filmie. Mam wiele wspaniałych wspomnień z pracy na planie, ale te dni należą do przeszłości”, powiedział w jednym z wywiadów.

Stan zdrowia filmowego Bonda jest bardzo poważny, postępująca demencja artysty sprawiła, że aktor nie  rozpoznaje już rodziny i najbliższych. Connery nie rozumie tego, co się do niego mówi. Funkcjonuje jedynie dzięki opiece pielęgniarzy, porusza się z trudem i to o lasce. Przypomnijmy, ze ostatni raz legendarny Bond pojawiła się publicznie na mistrzostw USA w tenisie, gdzie z trybun kibicował swojemu ukochanemu tenisiście – Rogerowi Federerowi. Wówczas w mediach pojawiła się mrożąca krew w żyłach informacja o rzekomej śmierci gwiazdora.

Na szczęście to była tylko plotka, którą agent aktora natychmiast zdementował, zapewniając, że Sean Connery żyje i czuje się dobrze jak na swój wiek.

Oto nowy James Bond? Ten znany aktor zastąpi Daniela Craiga?

To nie będzie ostatni James Bond z Danielem Craigiem! Wyciekły szczegóły umowy z aktorem

Roger Moore nie żyje. Filmowy James Bond przegrał walkę z rakiem


Sean Connery

Sean Connery

Sean Connery

Sean Connery

Sean Connery

Sean Connery

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×