A któż to zajął miejsce Samanthy?! Sarah Jessica Parker pokazała zdjęcie z planu „Seksu” i rozbawiła fanów

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Sarah Jessica Parker już ujawniła, że będzie kolejny sezon Seksu w wielkim mieście. Jej nowy post cieszy się szczególnym zainteresowaniem fanów. Piszą, że pokazała następcę Samanthy. Kto to?

Seks w wielkim mieście wraca na HBO Max, a fani produkcji już świętują. Pojawią się największe gwiazdy hitu – Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon, ponownie zagrają Carrie, Charlotte i Mirandę. Kim Cattrall nie wróci jako Samantha. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, że nie dołączy do obsady. Przypominamy, że w 2017 roku aktorka ujawniła, że nigdy nie przyjaźniła się z koleżankami z planu, a ich relacje miały być toksyczne.

Od razu ruszyły spekulacje, co się stanie z wątkiem Samanthy Jones. Padły podejrzenia, że scenarzyści ją uśmiercą, wykorzystując fakt, że bohaterka zmagała się z nowotworem. Ruszyła też giełda nazwisk aktorek, które mogłyby się pojawić w serialu. Na czoło wysuwa się sama Jennifer Lopez.

Tymczasem Sarah Jessica Parker rozbawiła swoich fanów na Instagramie, którzy piszą, że znalazła godnego zastępcę Cattrall.

Sarah Jessica Parker znalazła zastępcę Kim Cattrall?

Na Instagramie SJP pojawiło się zdjęcie z planu kinowej wersji Seksu w wielkim mieście. Razem z nią i jej przyjaciółkami widać też najnowszą gwiazdę memów, amerykańskiego senatora Berniego Sandersa. Internauci natychmiast zareagowali i piszą, że to świetne zastępstwo za Samanthę:

  • O, waw, ale znalazałaś idealne zastępstwo dla Kim!
  • Bez urazy, ale Samatha nie starzeje się zbyt pieknie 😉
  • Nie mogło być lepiej – piszą.

Kim jest Bernie Sanders, bohater memów?

Bernie Sanders i jego rękawice, stali się bohaterami memów po inauguracji prezydentury Joe Bidena. Podczas zaprzysiężenia na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych uwagę mediów przykuł dawny rywal nowej głowy państwa. Bernie Sanders, który na uroczystości pojawił się w niezobowiązującym stroju z wełnianymi rękawiczkami w roli głównej, natychmiast stał się postacią główną w licznych memach.

Rękawiczki Berniego Sandersa, które otrzymał od matki dziewczynki, której nauczycielką była jego synowa, Liza Driscoll, zostały wykonane ze starych swetrów i z plastikowych butelek z recyklingu. Są odzwierciedleniem postępowego podejścia polityka do kwestii ochrony środowiska, walki ze zmianami klimatycznymi i zanieczyszczeniem powietrza. Nie pierwszy raz nosił je podczas wystąpienia publicznego.

Trzeba jednak oddać sprawiedliwość – większość fanów serialu jest niepocieszonych faktem, że już nie zobaczą Kim Cattrall. Piszą nawet, że żart SJP wcale ich nie bawi, a serial już nie będzie taki sam.


Seks w wielkim mieście Berni Sanders

Seks w wielkim mieście Berni Sanders

Berni Sanders i jego eko-rękawice

Berni Sanders i jego eko-rękawice

Berni Sanders- memy

Berni Sanders- memy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×