Bukmacherzy ocenili szanse Sary James w finale amerykańskiego „Mam talent!”. Wygra? Tak to widzą eksperci

Sara James

Sara James

Sara James podbija amerykańską scenę muzyczną. Nastolatka wystąpiła w America's Got Talent i teraz pojawi się w półfinale. Jakie ma szanse na zwycięstwo całego show. Bukmacherzy już typują.

Sara James to nastolatka, która zasłynęła dzięki udziałowi w programie The Voice Kids. Bez problemu przeszła przez eliminacje i dołączyła do drużyny Barona i Tomsona. Dziewczynka podbiła serca widzów i jurorów. W wielkim finale okazała się być bezkonkurencyjna. Wygrała 4. edycję show i jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu. W zeszłym roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior. Tam zajęła drugie miejsce, gdzie o włos przegrała z reprezentantką Armenii.

Teraz młoda gwiazda postanowiła spróbować swoich sił za oceanem. Nastoletnia piosenkarka spakowała walizki i zawitała do Stanów Zjednoczonych. Tam wzięła udział w castingu do programu America’s Got Talent. Swoim występem zachwyciła jury do tego stopnia, że zdecydowali się użyć złotego guziku. Ten zapewnił jej miejsce w odcinkach na żywo bez konieczności dalszych eliminacji.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – zachwalał ją Simon Cowell.

https://www.instagram.com/tv/Ce0lbEOFDKE/?utm_source=ig_web_copy_link

Sara James w America’s Got Talent. Jak jej szanse oceniają bukmacherzy?

Sara przed jurorami wykonała piosenkę Lovely z repertuaru Billie Eilish. Jej występ stał się nie lada sensacją, a internauci oszaleli na punkcie tego wykonu. Nastolatka udzieliła już nawet wywiadów amerykańskim czasopismom. Jak jej szanse na wygraną oceniają bukmacherzy?

Utalentowana wokalnie nastolatka z Polski w półfinałach amerykańskiego programu zaśpiewa już 9 sierpnia. Fani z całego kraju trzymają za nią kciuki, a sprawę postanowili zbadać polski bukmacher BETFAN. Według niego ma ona spore szanse na znalezienie się w finale show. Ten odbędzie się 13 września, a według prognoz ma ona aż 25 proc. szans na to, by znaleźć się w pierwszej trójce konkursu, ale jedynie 9% szans na zwycięstwo całej edycji. My jednak liczymy na to, że Sara spełni marzenie o wygranej.

Poniżej możecie jeszcze raz przypomnieć sobie występ Sary z castingów.


Sara James - typowania bukmacherów dla występu w America's Got Talent

Sara James - typowania bukmacherów dla występu w America's Got Talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Komentarze

 • Gość pisze:

  Potwornie niskich lotów są te artykuły. Czytające je dzieciaki, a jeszcze gorzej, jak ich rodzice, zajarzą tylko początek i koniec, czyli Polska i Ameryka, zwycięstwo i szmal, gwiazda itp.
  Prawda jest taka, że ta dziewczyna ma hopla na punkcie muzyki od dzieciństwa, szkolona w szkołach muzycznych i wspierana przez rodziców, ma też fenomenalny głos i wyczucie muzyczne. Robila małe kroczki, cały czas się doskonaląc. To czego nie słyszy widz-amator, zauważa ktoś z tematem związany zawodowo. Wciąż nie jest jeszcze idealna, jak na swoje możliwości, ale ma dopiero 13 lat. Jednak jej muzyczna dojrzałość została doceniona pezez Saimona złotym guzikiem.

 • Zosia pisze:

  Życzę Jej aby przeszła dalej. Obu nie skończyło się jakna tegorocznej Eurowizji gdzie polityka była górą . Sara jest świetna 👍👏

 • Ewa Labuda pisze:

  Tak wygrał

 • Krzych pisze:

  Dzieci ktore mają kształcić głos, dykcje , mają wygrywać Mam talent? Bez przesady…

 • Gość pisze:

  Źdrowia juź wygrała

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×