Sara James w pierwszym wywiadzie dla amerykańskiej prasy. „Zakochałam się i chce tu mieszkać”. Zdradziła, jak zaprezentuje się w półfinale „AGT”

Sara James

Sara James

Sara James podbiła scenę w amerykańskim Mam Talent i już udziela pierwszych wywiadów w USA. Zdradziła, co chce pokazać w półfinale programu. 

Sara James zyskała popularność dzięki udziałowi w The Voice Kids. Młodziutka wokalistka z miejsca podbiła serca jurorów i zgromadzonej w studiu publiczności bez problemów przeszła przez kolejne etapy talent show, a w finale okazała się bezkonkurencyjna. Wygrała czwartą edycję telewizyjnego hitu i od tej pory kariera nastolatki ruszyła z miejsca. Sara w 2021 roku po wygranych preselekcjach w kraju reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior. Tam pokonała ją jedynie reprezentantka Armenii, a nasza artystka zajęła drugie miejsce.

Piosenka Somebody, którą wykonała w Paryżu, stała się wielkim hitem. Nic dziwnego, że młoda artystka ma ochotę na więcej. Zdecydowała się na wyjazd do stanów Zjednoczonych i udział w programie America’s Got Talent. Tam zachwyciła jurorów i wygląda na to, że otworzą się przed nią kolejne drzwi. Tuz po występie w talent show udzieliła pierwszego wywiadu. Co powiedziała?

Sara James udzieliła pierwszego wywiadu po występie w America’s Got Talent

Występ w amerykańskim talent show jest dla Sary wielką szansą. Swoją światową karierę zaczynało tam bowiem wiele znanych osób. Nic więc dziwnego, że 14-latka chciała sprawdzić się na tamtejszej scenie. Przed wymagającym jury wykonała piosenkę Lovely z repertuaru Billie Eilish. Jej wykonanie porwało jury. Nastolatka dostała owacje na stojąco, a mający polskie korzenie Simon Cowell, który jest znanym producentem i łowcą talentów, wcisnął tak zwany złoty guzik i zapewnił artystce udział w półfinale bez konieczności dalszych eliminacji.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – powiedział amerykański juror po występie Sary.

Poniżej możecie zobaczyć występ Sary.

Sara nad ranem opublikowała w sieci fragmenty swojego występu i przyznała, że nadal nie może uwierzyć w to, co się dzieje. Tuż po zejściu ze sceny nie ukrywała emocji. Udzieliła pierwszego wywiadu magazynowi People.

Szczerze, brak mi słów. Gdy o tym myślę, dosłownie się trzęsę. Jestem po prostu taka szczęśliwa. To coś, o czym marzyłam i stało się. To prawdziwe szaleństwo!

Nastolatka nie ukrywała, że Stany Zjednoczone zrobiły na niej ogromne wrażenie i to właśnie tu chciałaby zamieszkać w przyszłości.

W Ameryce marzenia się spełniają. To niesamowite. Simon uczynił tę podróż do Ameryki tak piękną – a Ameryka naprawdę jest piękna, mówiąc szczerze. Zakochałam się i chcę tu mieszkać, ale to był tak niesamowity moment kiedy o tym myślę, chcę mi się płakać – powiedziała.

Aktualnie skupia się przede wszystkim na tym, aby jak najlepiej wypaść w półfinale i zaprezentować jury, to czego jeszcze nie pokazała w czasie przesłuchania.

Mam kilka pomysłów – powiedziała o występie w półfinale.

Simon Cowell również wypowiedział się dla amerykańskiej prasy. Juror przyznał, że Sara jest materiałem na światową gwiazdę i przypomniała mu jego początki.

Nacisnąłem złoty przycisk, bo moim zdaniem Sara jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, by zgłosić się do „America’s Got Talent”, by „zobaczyć, czy marzenia się spełniają” – to naprawdę do mnie przemówiło, jako że 20 lat temu pomyślałem o tym samym. Po prostu nie miałem jej talentu!

My już nie możemy doczekać się półfinału i tego, jak zaprezentuje się Sara. Będziecie trzymać za nią kciuki?


Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×