Sara Boruc nagrała wideo z synkiem tuż po jego kąpieli. To najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie!

Sara Boruc i Noah

Sara Boruc i Noah

Sara Boruc opublikowała na Instagramie wideo, które w mig rozczuliło internautów. Jej synek nie szczędzi jej całusów. To najsłodsze, co dziś zobaczycie.

Artur i Sara Boruc już od wielu lat tworzą jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Obecnie mieszkają w Warszawie. Ona rozkręca biznes – projektuje ubrania, z wielkim sukcesem, a on gra w Legii.

Żona Artura Boruca, nie chciała być znana jako żona piłkarza i influencerka. Bardzo szybko zapracowała na własne nazwisko w branży. Najpierw założyła firmę z biżuterią, a pote, wystartowała z własną marką modową. Jej kreacje już zdążyły podbić świat – w swoich garderobach mają je między innymi  Kendall JennerHailey Bieber czy Megan Fox.

Modowe to dużo powiedziane w przypadku niektórych marek, które powstają na polskim rynku. To są marki odzieżowe. Niewiele mają wspólnego z trendami. Są to marki, które raczej są nastawione na sprzedaż czyli robią to, na co akurat jest popyt. Są dresy, to robią dresy. Są sukienki, to wszyscy robią sukienki. Są kożuchy, to robią kożuchy. Czy z modą to ma coś wspólnego, to już każdy może sobie odpowiedzieć – skomentowała sytuacje na polskim rynku w rozmowie z naszą reporterką.

Sara i Artur są także szczęśliwymi rodzicami dwojga wspólnych dzieci. Ich najmłodsza latorośl – Noah przyszedł na świat dwa lata temu. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, a wspólne zdjęcia rodzinne dość często pojawiają się na profilu piłkarza i jego żony. Tym razem dumna mama rozczuliła internautów, publikując słodkie wideo.

Sara Boruc na wideo z synkiem. Jaki słodkie buziaki!

Na Instagramie Sary Boruc pojawiło się nowe wideo. Projektantka pokazała, jakie słodkie bziaki daje jej synek. Noah w mokrych po kąpieli długich włoskach z rozkoszą obdarowuje swoją mamę czułościami.

Nie trzeba chyba podkreślać, jakie wrażenie wideo zrobiło na obserwujących profil Sary Boruc. Wirtualne serduszka trudno zliczyć.

  • Jak słodko obejrzałam ten filmik 3 razy.
  • Boski jest.
  • Najpiękniejsze story jakie dziś zobaczylam.
  • Słodziaki!
  • Tyle miłości w jednym video.

Prawda, że Noah jest uroczym chłopcem?


Sara Boruc i Noah

Sara Boruc i Noah

Sara Boruc i Noah

Sara Boruc i Noah

Sara Boruc i Noah

Sara Boruc i Noah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×