Sara Boruc zaszalała u fryzjera i pochwaliła się nowym wyglądem: „Najlepsze cięcie”. Ale zmiana!

Sara Boruc - fryzura

Sara Boruc - fryzura

Sara Boruc pochwaliła się w relacji na Instagramie nową fryzurą. Jak teraz wygląda? Zdjęcie żony Artura Boruca.

Sara Boruc to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich WAGs. Nie poprzestała jednak na tym, aby być jedynie żoną sławnego piłkarza, Artura Boruca.

Najpierw razem z siostrami otworzyła firmę i tworzą w niej własną biżuterię, a ich dzieła sygnowane Sin by Mannei rozchodzą się jak świeże bułeczki. Od jakiegoś czasu ma także własną markę odzieżową, a projekty, które tworzy, spotkały się z dużym zainteresowaniem klientek. W jej strojach widziana była między innymi żona Justina Biebera, Hailey Bieber, Kendall Jenner, Irina Shayk czy Meghan Fox.

Sara zdradziła naszej reporterce, jak udało jej się w tak krótkim czasie osiągnąć sukces i ze swoją marką dotrzeć do topowych światowych gwiazd.

Mam super przyjaciela, który jest też właścicielem agencji pr-owej. Współpracujemy od początku istnienia mojej marki. Od początku wyznaczyliśmy sobie takie cele, że jakość produktów i design ma duże znaczenie i wpływ na to, że udaje się dzięki tym kontaktom mojego przyjaciela, żeby te gwiazdy ubrały moje projekty. Ja mam ogromną zajawkę na Hailey Biber. Myślę, że ona jest bardzo na czasie. Ma swój czas jeśli chodzi o trendy. Wszystko, co ona ubierze jest bardzo hot. Współpracuje z największymi markami, teraz wystąpiła w kampanii YSL i to jest ogromne wyróżnienie, że właśnie taka osoba, która ma dostęp do tych topowych marek i to jest ten moment kiedy wszyscy projektanci ustawiają się do niej w kolejce, że nam się udało w tym momencie do niej dotrzeć to jest bardzo duża rzecz. Nigdy, w najśmielszych marzeniach, oczekiwaniach nie liczyłam, że to wydarzy się tak szybko. Moja marka nie ma nawet roku, a chwilę po powstaniu marki Kendall Jenner już ubrała moją rzecz. Zrobiła mi przepiękną niespodziankę noworoczną i przyniosła szczęście na cały nadchodzący rok.

Sama jest też swoją własną modelką. Na jej profilu na Instagramie można podziwiać stylizacje, ale także fragmenty życia projektantki mody. Zabiera swoich fanów na pokazy mody, ale także do swojej pracowni.

W czwartek pochwaliła się metamorfozą. Co zrobiła z fryzurą.

Sara Boruc w nowej fryzurze

Sara Boruc postanowiła nieco zmienić wygląd. Od lat trzyma się raczej jednego uczesania. Jednak wybrała się do jednego ze znanych salonów fryzjerskich i przedłużyła włosy.

Dłużej i powrót do natury. Najlepsze cięcie – napisała Sara Boruc.

Ostatnio nosiła raczej krótkie fryzury, więc zmiana jest znacząca. Pozostała natomiast przy naturalnym kolorze włosów. Jak wygląda? Zajrzyjcie do naszej galerii.


Sara Boruc - nowa fryzura

Sara Boruc - nowa fryzura

Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Sara Boruc

Sara Boruc

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×