Salvador Sobral zagra koncert w Polsce! Zwycięzca Eurowizji rusza w wielką trasę

Salvador Sobral w Polsce

Salvador Sobral w Polsce

Koncert Salvadora Sobrala w Polsce

Salvador Sobral w ubiegłym roku w wielkim stylu wygrał Eurowizję zostawiając rywali daleko w tyle. Jego piosenka Amar pelos dois wygrała zarówno w głosowaniu widzów, jak i jurorów. Spektakularny sukces sprawił, że konkurs w tym roku, po raz pierwszy w historii, zorganizowali Portugalczycy. Sam Sobral nie szczędził gorzkich słów pod adresem piosenek walczących o Grand Prix, najbardziej oberwało się Netcie z Izraela, która w sobotnim finale powtórzyła jego losy.

W zeszłym roku ludzie mówili: „Teraz, kiedy wygrałeś, coś wreszcie się zmieni”. Niestety, tak się nie stało. Może w przyszłości. YouTube pomyślał niedawno, że polubię piosenkę Izraela. Otworzyłem link i usłyszałem okropną piosenkę. Na szczęście w tym roku nie muszę słuchać niczego – wyjawił artysta w rozmowie z Publico.

Sobral podczas finału Eurowizji 2018 wystąpił po raz pierwszy po grudniowym przeszczepie serca. Artysta wrócił na scenę po rekonwalescencji. Okazuje się, że nie był to jednorazowy występ, bowiem Salvador zaplanował trasę koncertową po Europie! Artysta odwiedzi kilka krajów, w tym także Polskę.

Kiedy Salvador Sobral zagra koncert w Polsce?

Lizboński tygodnik Visao donosi, że Salvador Sobral w Polsce wystąpi w kwietniu 2019 roku. Portugalczyk odwiedzi także Hiszpanię i Francję.

W tym roku Salvador skupi się na koncertach w swojej ojczyźnie i sąsiadującej z Portugalią Hiszpanii, w której na przełomie czerwca i lipca odwiedzi takie miasta jak: Madryt, Barcelona, Malaga, Walencja, San Sebastian i Kartagena.

Salvador nie obawia się intensywnej trasy koncertowej. Zwycięzca Eurowizji zapewnia, że po przeszczepie serca udało się mu wrócić do formy:

Chodzę po schodach, gram w piłkę nożną, biegam – wyznał podczas spotkania z dziennikarzami przed finałem tegorocznej Eurowizji.

Wybierzecie się na koncert Salvadora Sobrala w Polsce?

Eurowizja 2018: Salvador Sobral nie miał litości dla reprezentantki Izraela! „Okropna piosenka”. Dalej jest jeszcze gorzej

Stan Salvadora Sobrala drastycznie się pogorszył! Zwycięzca Eurowizji 2017 trafił do szpitala!

Lubicie piosenkę z Portugalii, która wygrała Eurowizję 2017? Wersję Alexandra Rybaka na pewno pokochacie [WIDEO]


Izrael wygrał Eurowizję 2018. Netta z trofeum, wręczył jej je Salvador Sobral

Izrael wygrał Eurowizję 2018. Netta z trofeum, wręczył jej je Salvador Sobral

Punkty dla Portugalii w finale Eurowizji 2017

Punkty dla Portugalii w finale Eurowizji 2017

Salvador Sobral wygrał Eurowizję 2017 - ile dostał punktów?

Salvador Sobral wygrał Eurowizję 2017 - ile dostał punktów?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×