Szukaj

To może być ślub roku. Gwiazda „Rolnika” bierze lesbijski ślub. Pochwaliła się szczegółami ceremonii za granicą

Krystyna do programu Rolnik szuka żony zgłosiła się, by znaleźć miłość. Chociaż miała nadzieję, że ona i Robert stworzą parę, tak się nie stało. Kobieta nie była długo sama - znalazła pocieszenie w ramionach Agnieszki, z którą planuje ślub. Co wiadomo na temat uroczystości?
Rolnik szuka żony, LGBT

Rolnik szuka żony, LGBT

Rolnik szuka żonyto program, który od wielu lat przyciąga przed telewizory widzów TVP. To oni z zainteresowaniem śledzą losy rolników i kandydatek do ich serca. Chociaż wiele z historii kończy się szczęśliwie, nie wszyscy mają szansę znaleźć miłość w show.

Szczęścia zabrakło Krystynie, która ubiegała się o serce Roberta w drugiej edycji. Między rolnikiem, a studentką pochodzącą z Białorusi nie zaiskrzyło. Okazuje się, że uczestniczka znalazła swoją drugą połówkę. Związała się z Agnieszką, z którą planuje wziąć ślub. Przygotowania są na ostatniej prostej, uroczystość odbędzie się już za dziewięć dni.

Krystyna z Rolnik szuka żony bierze ślub z kobietą. Szczegóły uroczystości

Jak zdradziła Krystyna w rozmowie z Faktem, ślub odbędzie się w Edynburgu w Szkocji. Oprócz panien młodych, w uroczystości wezmą udział ich najbliżsi. Po przyjeździe właśnie dla nich, kobiety planują kameralną uroczystość:

Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wydarzeniem, rodzina to samo. Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas dniu będą razem z nami – mówiła podekscytowana pani młoda.

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Nie tak dawno uczestniczka programu Rolnik szuka żony wybierała suknię ślubną. Z racji tego, że nie mogła się zdecydować, poprosiła o pomoc internautów, ale i tak żadnej nie wybrała.

Czy teraz wybrała już swoją wymarzoną kreację? Okazuje się, że chociaż do uroczystości pozostało jedynie dziewięć dni, Krystyna wciąż nie zdecydowała się na jeden model:

Mamy kilka kreacji do urzędu i na przyjęcie. Jednak ostateczna decyzja wciąż nie zapadła. Jak mawiał klasyk: „Kobieta zmienną jest”.

Paniom życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia.

Zobacz także: Krysia z „Rolnik szuka żony” zmieniła się dla ukochanej! Schudła 13 kilo i wygląda już prawie jak modelka


Krystyna z Rolnik szuka żony 2

Krystyna z Rolnik szuka żony 2

rolnik szuka żony

Krystyna z Rolnik Szuka Żony 2

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×