Szukaj

Roksana Węgiel ujawniła kulisy spotkania z parą prezydencką! Internauci nie wytrzymali

Roksana Węgiel zrobiła sobie fotkę z prezydencką parą. Nastolatka wstawiła zdjęcie na swój profil w mediach  społecznościowych, a internauci nie pozostawili na niech suchej nitki
Roksana Węfgiel - Andrzej Duda - Agata Duda

Roksana Węgiel wygrała pierwszą edycję The Voice Kids i nie może narzekać na brak popularności. Mówi o niej cały kraj, pytanie tylko, czy dobrze czy źle? Niewątpliwie po wstawieniu sławnego już zdjęcia z Andrzejem i Agatą Dudami ilość wyszukań jej nazwiska w Google wzrosło prawdopodobnie o 100%. Teraz musi się z tego tłumaczyć, ponieważ młoda artystka nie spodziewała się tak ogromnej fali nienawiści.

Wszystko zaczęło się, gdy Roxi występowała w Puławach na Pikniku Europejskim. To wydarzenie zaszczyciła swoją obecnością także głowa państwa wraz z małżonką, która ochoczo przyglądała się występowi wschodzącej gwiazdy estrady. Roksana Węgiel korzystając z okazji zrobiła sobie selfie z prezydencką parą. Niestety nie był to zbyt udany zabieg marketingowy, ale cóż się dziwić skoro utalentowana piosenkarka ma dopiero 14 lat! Po zamieszczeniu przez nią zdjęcia na Instagramie rozległy się echa krytyki:

Przemiłe spotkanie z Parą Prezydencką – napisała Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel niszczy hejterów jednym komentarzem

Co ciekawe większość hejterów Roxie jest w jej wieku. Komentarze nawet nie ocierały się o twórczość wokalistki, a dotyczyły prezydenta i jego żony. Skąd u tak młodych ludzi nagłe zainteresowanie polityką? Młoda artystka wchodzi teraz w fazę dojrzewania, a wielki stres zafundowany przez hejterów wcale nie pomaga jej w łączeniu edukacji z pracą nad swoim talentem. Całe szczęście dzielna Roxie wybrnęła z tego nie wdając się w zbędną dyskusję. Zadała swoim prześladowcom ostateczny cios za pomocą jednej, ciętej riposty:

Prezydent to jest głowa państwa. Także nie można tego rozdzielić na dwie strony. Myślę, że każdy chciałby zrobić sobie zdjęcie z prezydentem i to był dla mnie zaszczyt – wyznała w jednym z komentarzy.

Jesteśmy dumni z dojrzałej postawy młodej wokalistki, która zamiast wdawać się w dziecięcą pyskówkę utarła nosa hejterom w kulturalny sposób. Widać, że rodzice Roxie rozmawiają z nią na bardzo zróżnicowane tematy i dają swojej córce wskazówki, jak poruszać się w dorosłym życiu, które czeka ją szybciej niż myśli.

View this post on Instagram

Przemiłe spotkanie z Parą Prezydencką ????

A post shared by ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel) on

Zobacz: Roksana Węgiel nie zawiodła! Okładka płyty “Roxie” to dzieło na skalę światową!

Zobacz: Strój Roksany Węgiel na Eurowizji 2019 powala na kolana! W telewizji pokazali tylko nudną górę, za to dół… Petarda!

Zobacz: Eurowizja 2019: Roksana Węgiel zepchnięta na margines! Konkurs jeszcze się nie zaczął, a jest już pierwszy skandal!


Roksana Węgiel z parą prezydencką – Andrzejem i Agatą Dudami

Roksana Węgiel z parą prezydencką – Andrzejem i Agatą Dudami

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel – Wielka Gala Gwiazd 2019

Roksana Węgiel – Wielka Gala Gwiazd 2019

Roksana Węgiel wygrała JESC 2018

Roksana Węgiel wygrała JESC 2018

Roksana Węgiel wygrała 16 edycję Eurowizji Junior

Roksana Węgiel wygrała 16 edycję Eurowizji Junior

Roksana Węgiel - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Roksana Węgiel - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Roksana Węgiel wypina pośladki w podartych spodniach w Izraelu

Roksana Węgiel wypina pośladki w podartych spodniach w Izraelu

Czy Agata Duda jest dobrą pierwszą damą?

×