Szukaj

Roksana Węgiel wypowiedziała się na temat ateistów. Z ust nastolatki padły bardzo stanowcze słowa

Roksana Węgiel o ateistach

Roksana Węgiel o ateistach

Roksana Węgiel wdała się w poważną rozmowę na Instagramie. Odpowiedziała fanowi, co sądzi na temat ateistów.

Roksana Węgiel stała się znana szerszej publiczności po tym, jak wygrała Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. To zwycięstwo sprawiło, że młoda gwiazda zyskała ogromną popularność wśród młodszych odbiorców. Od tego czasu regularnie pojawiała się na koncertach i nagrywała coraz to nowe single.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Roxie, która musiała znacznie ograniczyć działalność artystyczną. Jednak nie zrezygnowała z aktywności. Regularnie prowadzi konta w mediach społecznościowych. Jej posty obserwuje liczne grono fanów. Na Instagramie śledzi ją ponad 1 milion użytkowników. Takiego wyniku pozazdrościć jej mogą największe gwiazdy, tym bardziej że liczba ta powiększa się z dnia na dzień.

Roksana Węgiel: co sądzi na temat ateistów?

Dziś po raz kolejny Roksana postanowiła dać okazję fanom do wspólnej wirtualnej rozmowy i zaproponowała im zabawę w zadawanie pytań, na które gwiazda szczerze odpowiadała. To nie pierwszy raz kiedy prowadzi taką wymianę poglądów z jej obserwatorami. Ostatnio zdradziła, że ma kompleksy.

Zadawanych było naprawdę wiele, jednak jedno z nich szczególnie przykuło naszą uwagę. Jedna z fanek zapytała się o to czy co piosenkarka sądzi na temat ateistów. Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Węgiel udowodniła, że jest bardzo dojrzałą dziewczyną i wiele nastolatek może sobie stawiać ją za wzór do naśladowania. Z jej ust padły szczere słowa o wzajemnym szacunku do wszystkich ludzi, niezależnie od ich przekonań czy wyznań:

Życzę im, żeby się kiedyś przekonali, jaka jest prawda. Aczkolwiek ja szanuje wszystkich ludzi. Niezależnie od tego kim są i co robią – powiedziała Roxie.

Trzeba przyznać, że taka postawa jest naprawdę godna do naśladowania. Piosenkarka daje bardzo dobry przykład swoim fanom i miejmy nadzieję, że pójdą oni w jej ślady, również w kwestii poszanowania innych ludzi, bez względu na ich poglądy.


Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel o swoim typie chłopaka

Roksana Węgiel o swoim typie chłopaka

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×