Tylko u nas! Ewa Szabatin wyszła za mąż, a rodziny jej i jej męża jeszcze się nie poznały!

Rodzice Ewy Szabatin i jej męża nie znają się

Ewa Szabatin to prawdziwa szczęściara. Pod koniec ubiegłego miesiąca projektantka wyszła za mąż za Rubena Barata Rodriguesa. Ceremonia ślubna odbyła się na malowniczych Malediwach. Para specjalnie na tę okazję wynajęła również łódź, na której aktualnie spędzają swój miesiąc miodowy.

Okazuje się, że w uroczystości ślubnej nie wzięli udziału rodzice młodej pary. Jakby tego było mało rodziciele małżonków jeszcze się nie poznali! Jak to możliwe?

Nasze rodziny jeszcze się nie poznały. Rozmawiali ze sobą jedynie przez skype’a i telefon. Jeszcze się nie poznaliśmy, ale mam nadzieję, że już niedługo się to zmieni bo organizujemy obiad dla mojej rodziny i rodziny mojego męża. Ten ślub był zorganizowany tylko i wyłącznie dla nas. Odległość nie sprzyjała, żeby wziąć ze sobą rodzinę. Mieliśmy tylko jedną świadkową – moją przyjaciółkę. Rodzinę zaprosimy na obiad weselny, już po ślubie – zdradziła w rozmowie z JastrzabPost

Ciekawe, jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie rodziców. Gorzej, jeśli nie przypadną sobie do gustu, albo nie zaakceptują zięcia i synowej? Trzymamy kciuki!

Zobacz: Ewa Szabatin wzięła ślub na Malediwach. Pokazała obłędną suknię ślubną

Ewa Szabatin nie poznała jeszcze rodziców swojego męża

Ewa Szabatin nie poznała jeszcze rodziców swojego męża


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×