Syn Tomasza Stockingera ponownie został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka. Są też pierwsze zdjęcie maleństwa

Robert Stockinger

Robert Stockinger

Robert Stockinger, syn Tomasza Stockingera, ponownie został ojcem. Na Instagramie pochwalił się pierwszymi zdjęciami dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? Jak ma na imię? 

Robert Stockinger sześć lat temu stanął na ślubnym kobiercu. Zalegalizował związek z Patrycją Drozd, dziennikarką TTV. Ceremonia odbyła się w kościele św. Jerzego w Sopocie, a więc w mieście, z którego pochodzi panna młoda.

Małżonkowie od ponad 3 lat spełniają się w roli rodziców. Wychowują córkę, Oliwię, która z każdym dniem jest coraz bardziej rozkoszna. Zakochani o tym, że do ich rodziny dołączy kolejne maleństwo, poinformowali w lipcu. To właśnie wtedy Drozd dodała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym eksponuje ciążowe krągłości. W opisie przekazała szczęśliwe nowiny:

Czujni widzowie: nie, to nie były ciastka i pączki. Dłużej się nie ukryje…my. Za nami ostatni dyżur w expressie w @ttv.pl Na jakiś czas znikam z anteny, zregeneruje siły i zabieram się do troche innej roboty. 3majcie za nas kciuki z @rob_stocky
#momoftwo #workingmom #ciaza #szczescie – napisała Patrycja.

Robert Stockinger, syn Tomasza Stockingera, ponownie został ojcem

W środowe popołudnie Robert Stockinger poinformował na Instagramie, że ponownie został ojcem. Dodał dwa urocze zdjęcia: na jednym trzyma maleństwo w ramionach, na drugim tuli je do siebie. W opisie przekazał szczęśliwe wieści. Zdradził, że on i jego ukochana doczekali się chłopca:

Dzielę się z wami kawałkiem naszego szczęścia. Mam syna! @patrycja_stockinger jest dzielną bohaterką, której należą się ogromne gratulacje ❤❤❤ nareszcie jesteśmy w komplecie.

Także Patrycja podzieliła się swoim szczęściem. Pochwaliła się pierwszą fotografią syna i starszej siostry. W opisie zdradziła, że razem z mężem wybrali dla niego imię Adam:

Witamy w domu kochanie! Adaś jest już z nami, Oliwka jest dumna starsza siostra, a my z @rob_stocky najszczęśliwszymi rodzicami pod słońcem! Dziękujemy za życzenia i dobre myśli!

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisów. W komentarzach ruszyli z gratulacjami:

  • Anna Kalczyńska: Gratulacje Robert!! Pozdrowienia dla Patrycji i duuużo szczęścia…
  • Damian Michałowski: Wowowow. Gratulacje!
  • Anna Wendzikowska: Gratulacje, kochani. Piękne dzieciaczki.
  • Gratulacje!!! Wszystkiego najlepszego dla Was.
  • Patrycji @patrycja_stockinger bijemy wielkie brawa, Synka witamy na świecie, gratulujemy Tacie @rob_stocky (Mamie tez) no i starszej Siostrze, przybijamy piątkę!

Rodzicom składamy gratulacje.


Robert Stockigner został ojcem

Robert Stockigner został ojcem

Robert Stockigner został ojcem

Robert Stockigner został ojcem

Robert Stockigner został ojcem

Robert Stockigner został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×