Tomasz Stockinger po raz drugi zostanie dziadkiem. Wieści przekazała jego synowa. Pochwaliła się sporym już brzuszkiem

Patrycja Stockinger jest w ciąży

Patrycja Stockinger jest w ciąży

Tomasz Stockinger po raz drugi zostanie dziadkiem! Radosne wieści przekazała jego synowa, dziennikarka TTV, Patrycja Stockinger.

Tomasz Stockinger jest bardzo znanym polskim aktorem. Zadebiutował w 1978 roku, gdy wcielił się w boya hotelowego w serialu Życie na gorąco. W kolejnych latach grał w wielu popularnych produkcjach, m.in. Dom, Zespół adwokacki oraz Matki, żony i kochanki. To jednak serial Klan, w którym gra od 1997 roku jedną z głównych ról, przyniósł mu największą popularność.

W zeszłym roku Tomasz musiał zrobić sobie przymusowy urlop. Lekarze wykryli u niego wadę serca. Sprawa była na tyle poważna, że aktor trafił na stół operacyjny. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło:

Wszystko się goi, co prawda powoli, ale systematycznie. Wielu lekarzy mówi, że tak naprawdę potrzeba około pół roku, by wrócić do pełnej formy, ale najważniejsze są pierwsze trzy miesiące. Te przebiegły bardzo dobrze – zdradził aktor Plejadzie.

W tym trudnym czasie aktor mógł liczyć na wsparcie syna, Roberta. To on w imieniu ojca komentował jego stan zdrowia. Mężczyzna jest w szczęśliwym związku. Syn Tomasza Stockingera w 2015 roku wziął ślub. Ożenił się z Patrycją Drozd, dziennikarką TTV. Ceremonia odbyła się w kościele św. Jerzego w Sopocie, a więc w mieście, z którego pochodzi panna młoda. Właśnie okazuje się, że ponownie zostaną rodzicami, a lubiany aktor dziadkiem.

Syn Tomasza Stockingera ponownie zostanie ojcem

Patrycja Stockinger podobnie jak jej mąż i teść, pracuje w telewizji. Związana jest ze stacją TTV. Jej mąż, Robert Stockinger to dziennikarz Dzień Dobry TVN. Małżonkowie wychowują już córeczkę  Oliwię. Teraz ogłosili, że na świecie pojawi się ich drugie dziecko.

Czujni widzowie: nie, to nie były ciastka i pączki. Dłużej się nie ukryje…my. Za nami ostatni dyżur w expressie w @ttv.pl Na jakiś czas znikam z anteny, zregeneruje siły i zabieram się do troche innej roboty. 3majcie za nas kciuki z @rob_stocky
#momoftwo #workingmom #ciaza #szczescie – napisała Patrycja.

Oznacza to, że już niedługo aktor Tomasz Stockinger ponownie zostanie dziadkiem, co z pewnością korzystnie wpłynie na jego samopoczucie. Pod postem Patrycji Stockinger nie brakuje gratulacji, do których i my się przyłączamy.


Patrycja Stockinger jest w ciąży

Patrycja Stockinger jest w ciąży

Patrycja Stockinger jest w ciąży

Patrycja Stockinger jest w ciąży

Patrycja Stockinger jest w ciąży

Patrycja Stockinger jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×