Szukaj

Anna Lewandowska nagrała zabawną rodzinną scenkę. Córki nie dają pospać Robertowi. Piłkarz musi wstawać skoro świt

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski nie może wylegiwać się w łóżku. Jego żona nagrała zabawną poranną scenkę i udostępniła ją w sieci. Klara i Laura nie pozwalają tacie długo pospać.  

Anna i Robert Lewandowscy miniony rok mogą zaliczyć do bardzo udanych. Żona najlepszego piłkarza na świecie z wielkim powodzeniem rozwijała kolejne biznesy i odnosiła zawodowe sukcesy. Ruszyła z własną firmą cateringową, która dostarcza zdrową dietę pod same drzwi. Jej mąż ma za sobą miesiące, których nie zapomni przez całą zawodową karierę. W swojej dyscyplinie zdobył wszystkie możliwe wyróżnienia jako indywidualny zawodnik, a z Bayernem Monachium sięgnął po najważniejsze drużynowe puchary.

Małżonkowie po tak intensywnym czasie ostatnio postanowili skupić się na rodzinie. Najważniejszym wydarzeniem minionego roku były przecież dla nich narodziny drugiej córeczki. Laura przyszła na świat w maju, a czekali na nią nie tylko jej rodzice, ale także ich fani na całym świecie. Od samego początku ciąży Ania chętnie pokazywała krągłości, a tuż po przyjściu na świat dziewczynki jej pierwszym zdjęciem podzielił się dumny tata. Teraz Laura ma już 9 miesięcy i razem ze swoją starszą siostrą Klarą są dla rodziców całym światem.

Robert Lewandowski to tata na medal. Tak budzą go córki!

Robert Lewandowski jest nie tylko świetnym sportowcem, ale przede wszystkim bardzo zaangażowanym mężem i ojcem. Kiedy tylko pozwala mu na to czas, spędza go razem z ukochaną gromadką dziewczyn. Ania jest bardzo aktywna na Instagramie i często publikuje tam zdjęcia i nagrania, na których możemy zobaczyć, jak ona i jej mąż bawią się z córeczkami.

Ostatnio na profilu Ani pojawił się filmik, na którym możemy zaobserwować co dzieje się w ich domu o godzinie 6.30. To właśnie wtedy córeczki pary beztrosko rozpoczynają dzień, kiedy ich tata jeszcze smacznie śpi. Niestety nie mają zamiaru czekać na to, aż sam się obudzi. Klara postanowiła usiąść na śpiącym Robercie, a jej młodsza siostra Laura konsekwentnie próbowała go obudzić. Widać jednak, że sportowiec jeszcze nie miał zamiaru zaczynać dnia i pomimo całego zamieszania wokół jego osoby błogo spał.

Wyraźnie rozbawiona sytuacją Ania nagrała poranną scenkę z udziałem męża i córek i zamieściła ją na swoim Instastories. Wszystko możecie zobaczyć w naszej galerii.


Klara i Laura budzą Roberta Lewandowskiego

Klara i Laura budzą Roberta Lewandowskiego

Klara i Laura budzą Roberta Lewandowskiego

Klara i Laura budzą Roberta Lewandowskiego

Klara i Laura budzą Roberta Lewandowskiego

Klara i Laura budzą Roberta Lewandowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×