Szukaj

Niemcy zapowiadają powrót Lewandowskiego w czasie pandemii. Odważna decyzja

Na świecie panuje pandemia koronawirusa, a Robert Lewandowski ma wrócić na boisko. W jakich warunkach miałoby się to odbyć? Niemiecka prasa przekazała sensacyjne wiadomości.
Robert Lewandowski ma problemy ze zdrowiem. Konieczna jest operacja (fot. ONS)

Robert Lewandowski ma problemy ze zdrowiem. Konieczna jest operacja (fot. ONS)

Anna Lewandowska jest w ósmym miesiącu ciąży i zapewne chciałaby urodzić dziecko w świecie wolnym od koronawirusa. Żeby tak się stało, cały świat musi stosować się do bardzo rygorystycznych zasad, na czele z niewychodzeniem z domu. Lewandowscy, którzy mają gigantyczne zasięgi w internecie, regularnie apelują do swoich fanów, by nie lekceważyli zagrożenia. Publikują szeroko komentowane odezwy, a nawet finansowo wspierają walkę z SARS-CoV-2. Dla polskich szpitali przekazali aż 1 milion euro.

Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom – napisali w komunikacie na Instagramie.

Robert Lewandowski wróci na boisko mimo koronawirusa?

Obecnie Ania i Robert przebywają w swoim domu w Monachium. Niewykluczone jednak, że wkrótce para zacznie wychodzić poza teren swojej posesji. Powód? Niemcy planują wznowić sportowe zmagania w swoim kraju. Do życia ma wrócić cała Bundesliga.  Żeby jednak było całkowicie bezpiecznie – mają zostać wprowadzone specjalne środki ostrożności. O szczegółach poinformował niemiecki tabloid Bild.

Anna I Robert Lewandowscy

Anna I Robert Lewandowscy w maseczkach

Podobno niebawem będziemy świadkami wznowienia treningów drużynowych zespołów ligi niemieckiej. Czy to możliwe? Okazuje się, że tak! Oczywiście pod pewnymi warunkami. Mecze miałby być rozgrywane przy pustych trybunach, a piłkarze poddawani testom na koronawirusa co trzy dni.  Tak częste badania pomogłyby w sytuacji, gdy zakażenie wykryto u jednego ze sportowców – wówczas na kwarantannę kierowany byłby tylko on, a nie cała drużyna.

Czy Robert Lewandowski zgodzi się na takie rozwiązanie? Co na to Ania? Pomimo tych wszystkich zabezpieczeń, nam i tak to wydaje się bardzo niebezpieczne. Wygra rozsądek czy pieniądze?


Robert Lewandowski i Klara Lewandowska

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska

Klara zrobił makijaż Robertowi Lewandowskiemu

Klara zrobił makijaż Robertowi Lewandowskiemu

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×