Szukaj

Zabawna wpadka Lewandowskiego w gratulacjach dla Igi Świątek. Musiał być bardzo podekscytowany sukcesem Polki

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w sobotnie popołudnie w social mediach złożył gratulacje Idze Świątek. Piłkarz nie uchronił się od drobnej wpadki. Co zrobił?

Robert Lewandowski jest nie do zatrzymania. Piłkarz na treningach daje z siebie wszystko, dzięki czemu jest w imponującej formie. W minionym sezonie na swoim koncie zapisał mnóstwo sukcesów. Nie tylko udało mu się wygrać Ligę Mistrzów oraz puchar i mistrzostwo Niemiec z Bayernem Monachium, ale ma także indywidualne zasługi. Został Piłkarzem Roku UEFA i przeszedł do historii. Jest pierwszym polskim piłkarzem, któremu udało się tego dokonać.

Lewandowski, gdy odebrał wyróżnienie, w jednym z wywiadów powiedział, że jest ono dowodem na to, że warto ciężko pracować i wierzyć:

Na pewno jest to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w mojej karierze. W tym plebiscycie głosowali dziennikarze, oceniając całokształt występów w minionym sezonie. Czuję wielką dumę i radość. To dowód, że warto ciężko pracować i wierzyć — mówił w TVP Sport.

Robert Lewandowski komentuje sukces Igi Świątek

Robert nie jest jedynym polskim sportowcem, który niedawno zapisał się na kartach historii. W sobotę udało się to też Idze Świątek, tenisistce, która wygrała turniej Roland Garros w Paryżu. Została pierwszą polską mistrzynią wielkoszlemową w grze pojedynczej. Gdy ten sukces stał się faktem, media społecznościowe oszalały.

Mnóstwo internautów zaczęło składać nastolatce gratulacje. Wśród nich nie brakowało słów od Lewandowskiego. Piłkarz zaliczył jednak drobną, zabawną wpadkę — początkowo na Twitterze oznaczył błędne konto tenisistki. Na szczęście w porę się zorientował i szybko się poprawił, dodając już odnośnik do właściwego profilu.

Internauci nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. W komentarzach piszą:

 • Przecudownie. Co za siła. Początek wielkiej kariery. Mental na najwyższym poziomie
 • Iga pokazała styl i klasę. Brawo.
 • Gratulacje.

Wśród wpisów pojawiały się też głosy, że Iga będzie konkurencją dla Roberta w plebiscycie Sportowca Roku. Myślicie, że ma większe szanse niż Lewandowski?


Iga Świątek o zwycięstwie w Paryżu

Iga Świątek o zwycięstwie w Paryżu

Iga Świątek i Agata Świątek

Iga Świątek i Agata Świątek

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Lewandowski powinien zbierać laury w Niemczech bo tam się potrafi wykazać. Na sportowca roku w Polsce nie ma prawa być nominowany
  Mamy tyłu wspaniałych sportowców którzy zdobywają sukcesy dla Polski i to oni mają pierwszeństwo w plebiscycie.

 • Gość:Cathrine pisze:

  Robert jest super facetem bo potrafi docenić sukcesy innych, bravo Iga też życzę dalszych wygranych!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×