Szukaj

Robert Lewandowski zmuszony przerwać karierę. Wystosował oświadczenie. Nie wygląda to dobrze

Robert Lewandowski doznał poważnej kontuzji i wycofuje się z boiska. W jakim jest stanie? Piłkarz wydał oficjalne oświadczenie, w którym skomentował swój stan zdrowia.
Robert Lewandowski - kontuzja, co mu dolega?

Robert Lewandowski - kontuzja, co mu dolega?

Robert Lewandowski uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Kiedy pojawia się na boisku, zachwyca idealną formą. Regularnie strzela gole, jak wtedy gdy ogłosił światu, że zostanie tatą. Najpierw celnie umieścił piłkę w świetle bramki, następnie ogłosił, że Ania Lewandowska jest w ciąży.

Robert Lewandowski ma kontuzję. Co się stało?

Ostatnie spotkanie nie zakończyło się jednak tak, jakby życzył sobie Lewandowski. Po meczu w Londynie, podczas którego Lewy grał w barwach Bayernu Monachium, okazało się, że ma poważny problem z kolanem. Z niemiecką drużyną na boisku nie pojawi się minimum przez cztery tygodnie. Będzie to jedna z najdłuższych przerw w karierze piłkarza.

Robert Lewandowski z córką Klarą - Instagram

Robert Lewandowski z córką Klarą — Instagram

Gdy wiadomość obiegła media fani, próbując wesprzeć Roberta, pozostawili mnóstwo komentarzy w mediach społecznościowych. Lewandowski oficjalnie im podziękował, wydając oświadczenie, w którym skomentował swój stan zdrowia:

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Trzymajcie kciuki. Niedługo wrócę i będę gotowy do walki — podkreślał w nowym wpisie na Twitterze. 

Piłkarz nie tylko przez najbliższy miesiąc nie będzie występował w barwach niemieckiego klubu, ale także nie pojawi się w meczach polskiej reprezentacji. Trzymamy kciuki, by Robert jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Zobacz także: Robert Lewandowski upodobnił się do Quebonafide. Na wspólnym zdjęciu wyglądają jak bracia

 

 


Robert Lewandowski na spacerze z Klarą

Robert Lewandowski na spacerze z Klarą

Robert Lewandowski - Walentynki 2020

Robert Lewandowski - Walentynki 2020

Robert Lewandowski po operacji na spacerze z Anną i Klarą

Robert Lewandowski po operacji na spacerze z Anną i Klarą

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×