Nagłe rozstanie w życiu Roberta Lewandowskiego! Byli razem 10 lat! Szok dla wszystkich fanów Lewego!

Robert Lewandowski zły

Robert Lewandowski zły

Robert Lewandowski i Cezary Kucharski rozstali się

Ta informacja zaskoczyła wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego. Okazało się bowiem, że Lewandowski po 10 latach współpracy postanowił rozstać się ze swoim manageremCezarym Kucharskim. Nikt nie zna powodu tej nagłej decyzji Lewego, tym bardziej, że panowie byli pozornie duetem idealnym.

Kibice oraz dziennikarze sportowi, debatują obecnie, że ta zmiana w życiu Lewego może mieć istotny związek z  zapowiadanym transferem Lewego z Bayernu Monachium do Realu Madryt. Przypomnijmy, że Kucharski jako jedyny zaufany manager ponad 10 lat zajmował się interesami Roberta. Pierwszy o rozstaniu Lewego z Kucharskim, poinformował w środę 21 grudnia na Twitterze Mateusz Borek.

Serwis tvn24.pl próbował zdobyć komentarz Cezarego Kucharskiego, niestety bez skutku. Jednak w rozmowie ze sport.tvn24.pl wszelkie wątpliwości rozwiał najbliższy przyjaciel Roberta Lewandowskiego Tomasz Zawiślak, który potwierdził zakończenie współpracy.

Na ten moment to definitywny koniec. Dlaczego? Czasami tak bywa, pewne relacje się kończą i dla obu stron lepiej jest to zakończyć. Doceniamy, co Czarek zrobił przez te lata dla Roberta. Tego nie można deprecjonować. Żeby lepiej coś funkcjonowało, trzeba dokonać pewnych zmian – powiedział w rozmowie telefonicznej z dziennikarzem portalu.

Kim jest Pini Zahavi, nowy menadżer Roberta Lewandowskiego?

Zatem nasuwa się pytanie – Kto zastąpi Kucharskiego? Nowym managerem Lewandowskiego zostanie Izraelczyk, Pini Zahavi, który uważany jest za jednego z najpotężniejszych agentów piłkarskich na świecie. Reprezentuje interesy m.in. Javiera Mascherano i Carlosa Teveza, odpowiada również za największy transfer w historii futbolu, Neymara do francuskiego klubu PSG. Dlaczego akurat taki wybór?

Czasami decydują relacje personalne, jakaś wizja i pomysł na przyszłość– wyznał przyjaciel piłkarza.

Mówi się, że nowy manager ma sfinalizować zmianę klubu z Bayernu na Real Madryt. Hiszpańska prasa plotkuje, że Real Madryt ma przeznaczone na kupno Roberta Lewandowskiego 150 mln euro i jeżeli Zahavi przeprowadzi tę transakcję, to będzie to jeden z trzech największych transferów w historii piłki nożnej.

Pojawiają się i inne teorie, wśród nich ta o lidze angielskiej, w której Pini Zahavi ma potężne kontakty i wiele może zdziałać.

Jeżeli spekulacje zagranicznej prasy okażą się prawdziwe, wówczas Annę i Roberta Lewandowskich z kilkumiesięczną Klarą czeka poważna zmiana w życiu i przeprowadzka.

https://jastrzabpost.pl/galerie/10-najpiekniejszych-par-polskiego-show-biznesu-historii-milosci_637678.html

Fani oszaleli na widok Anny Lewandowskiej! Sukienka zaprojektowana przez WAG ciasno opinała jej widowiskowe ciało

Kolejna piękna WAG organizuje obóz sportowy! Cena? Bardzo przystępna! Czy miejsca zostaną wyprzedane tak szybko jak na obóz Anny Lewandowskiej?


Pini Zahavi z rodziną – nowy agent Roberta Lewandowskiego

Pini Zahavi z rodziną – nowy agent Roberta Lewandowskiego

Pini Zahavi z rodziną – nowy agent Roberta Lewandowskiego

Pini Zahavi z rodziną – nowy agent Roberta Lewandowskiego

Cezary Kucharski - gala tygodnika Piłka nożna

Cezary Kucharski - gala tygodnika Piłka nożna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×