Robbie Williams został ojcem. O czwartym dziecku poinformowała jego żona uroczym wpisem walentynkowym

Robbie Williams po raz czwarty ojcem

Robbie Williams po raz czwarty ojcem

Robbie Williams został ojcem po raz czwarty. O fakcie poinformowała jego żona Ayda Field, publikując słodkie zdjęcie. Co napisała?

Robbie Williams od 2010 roku jest żonaty. Jego wybranką jest Ayda Field. Do niedawna było wiadomo, że para wychowuje troje dzieci. To jednak niedawno  się zmieniło, a rodzina powiększyła się o kolejnego członka. Tym faktem pochwaliła się na Instagramie żona gwiazdora.

Robbie Williams – został ojcem po raz czwarty. Jakiej jest płci i jak ma na imię nowy członek rodziny?

Robbie i Ayda do tej pory wychowywali 3 dzieci. We wrześniu 2012 r. urodziła się ich córka, Theodora Rose. Mają też syna, urodzonego w październiku 2014 r., Charltona Valentine, a  7 września 2018 r. Field ogłosiła za pośrednictwem social mediów, że ​​surogatka urodziła im dziewczynkę Colette Josephine.

Żona piosenkarza ogłosiła w walentynki na Instagramie, że zostali rodzicami po raz czwarty.  Aktorka i prezenterka opublikowała zdjęcie czterech zestawów dziecięcych stóp, z których jeden jest bardzo malutkie.

Dostrzeż różnicę … W te Walentynki chcielibyśmy celebrować miłość w najbardziej niesamowity sposób … Beau Benedict Enthoven Williams – napisała.

Następnie napisała, w jaki sposób urodził im się synek i że w końcu czują się spełnieni i kompletni jako rodzina.

Podobnie jak w przypadku Coco, jest on biologicznie nasz, ale urodził się dzięki surogatce. Jesteśmy błogosławieni, że mamy zdrowego syna bezpiecznie w naszych ramionach i jesteśmy oficjalnie kompletni jako rodzina #happyvalentinesday # niespodzianka # familyof6 # whodathunkitinthe90s The Williams Family xx. „

Ayda i Robbie nie ujawnili, że spodziewają się czwartego dziecka, ale zapytani o możliwość powiększenia rodziny również tego nie wykluczali. W swoim wystąpieniu w Loose Women w październiku aktorka powiedziała, że zastanawiają się nad tym, by w przyszłości mieć więcej dzieci.

Chcielibyśmy. Nigdy nie wiesz, co się wydarzy na świecie, czy to zadziała, czy nie zadziała? Ale chciałbym mieć jeszcze jedno dziecko.

Marzenie spełnili, a fani pośpieszyli z gratulacjami, nie ukrywając zaskoczenia wiadomością.

  • Łał, łał, łał, jestem bardzo szczęśliwy. Gratulacje.
  • Cudowne nowości walentynkowe. Gratulacje dla was wszystkich. Idealna rodzina.
  • Piękne zdjęcie rodzinne, kocham was wszystkich. Gratulacje.

A wy spodziewaliście się takiej niespodzianki walentynkowej?


Robbie William i Ayda Field po raz czwarty rodzicami

Robbie William i Ayda Field po raz czwarty rodzicami

Robbie Williams z dziećmi

Robbie Williams z dziećmi

dzieci Robbiego williamsa

Dzieci Robbiego Williamsa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×