NewsyApoloniusz Tajner został ojcem! Jego młodsza o 36 lat żona pochwaliła się radosną nowiną. Zdradziła płeć i imię dziecka

Apoloniusz Tajner został ojcem! Jego młodsza o 36 lat żona pochwaliła się radosną nowiną. Zdradziła płeć i imię dziecka

Izabela Podolec, Apoloniusz Tajner - rozmowa w DDTVN
Izabela Podolec, Apoloniusz Tajner - rozmowa w DDTVN
Aneta Błaszczak

21.10.2019 15:10, aktual.: 21.10.2019 21:34

Wspaniałe wieści prosto z Krakowa. Apoloniusz Tajner i jego młodsza o 36 lat żona, Izabela Podolec, zostali rodzicami. Para doczekała się wspólnego dziecka pięć miesięcy po szeroko komentowanym w mediach ślubie, w którym uczestniczyli m.in. Adam Małysz i Robert Korzeniowski.

Izabela Podolec-Tajner urodziła syna. Jak ma na imię?

Izabela Podolec urodziła syna, który otrzymał imię Leopold. O porodzie i dziecku młoda mama opowiedziała w rozmowie z Pomponikiem:

Synek jest zdrowy, ma na imię Leopold Apoloniusz Tajner, urodził się we wrześniu. Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko.
Izabelą Podolec
Izabelą Podolec

Imię syna ma szczególne znaczenie zwłaszcza dla Apoloniusza:

Tata Apoloniusza, czyli dziadek naszego dziecka, tak miał na imię. Nigdy go nie poznałam, bo zmarł wiele lat temu, ale wiem, że był dobrym człowiekiem. Tym bardziej miło, że mogliśmy zasięgnąć właśnie z naszej rodziny. Mój mąż na drugie imię ma Leopold. A drugie imię naszego syna to oczywiście po Tacie. Tatę ma najlepszego na świecie.

Korzystając z okazji, Izabela zdementowała doniesienia o luksusowej podwarszawskiej posiadłości, jaką rzekomo miał wybudować jej przedsiębiorczy mąż:

To bzdura. W Warszawie mieszkam od 10 lat. Apoloniusz w Krakowie. Dojeżdżamy do siebie ze względu na pracę. Mąż pracuje stacjonarnie w Krakowie, ja w Warszawie, ale mam taką pracę, że mogę sobie pozwolić na wyjazdy. Tak było zawsze. Teraz jesteśmy więcej w Krakowie ze względu na synka.

Gratulujemy i witamy na świecie.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Kim jest Izabela Podolec-Tajner, żona Apoloniusza Tajnera?

Żona Apoloniusza Tajnera ma 29 lat, pracuje jako bizneswoman – ma firmę zajmującą się marketingiem. Z wykształcenia jest politologiem i dyplomowaną aktorką. Chociaż ukończyła prywatną szkołę aktorską, nie pracuje w zawodzie ze względu na poważną wadę wymowy spowodowaną rehabilitacją szczęki po niedawnym wypadku.

  • Apoloniusz Tajner z partnerką - impreza marki Varilux
  • Apoloniusz Tajner i Pamela Izabela Podolec
Fot. Akpa
  • Apoloniusz Tajner i Pamela Izabela Podolec
Fot. Akpa
  • Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner zostaną rodzicami
  • Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner zostaną rodzicami
  • Apoloniusz Tajner zostanie ojcem
  • Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec zostali rodzicami
[1/7] Apoloniusz Tajner z partnerką - impreza marki Varilux
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także