Grammy 2019: Syn Ricky’ego Martina skradł całą uwagę na czerwonym dywanie! Swoją urodą powalił cały show-biznes na kolana!

Ricky Martin z synem Matteo - Grammy 2019

Ricky Martin z synem Matteo na Grammy Awards 2019

Ricky Martin pojawił się na gali wręczenia nagród Grammy 209 z młodym przystojniakiem! Jego 10-letni syn Matteo jest do niego bardzo podobny i właśnie zadebiutował na czerwonym dywanie. Zrobił prawdziwą furorę. Zobaczcie zdjęcia!

Ricky Martin zszokował cały świat kiedy przyznał się publicznie, że jest gejem. I choć wydawało się, że może przez to stracić fanów, okazało się, że oni wiernie przy nim trwają i wspierają go w życiowych wyborach. Z zeszłym roku na przykład, artysta wyznał, że wziął ślub ze swoim wieloletnim partnerem Jwanem Yosefem, w tajemnicy przed mediami:

Wymieniliśmy przysięgi, ślubowaliśmy na wszystko, wypełniliśmy wszystkie formalności. Jestem mężem – mówił w rozmowie z E!News.

Zanim jednak zdecydował się na sformalizowanie swojego związku, został ojcem. Dziesięć lat temu surogatka urodziła jemu i jego partnerowi dwóch synów: Valentino i Matteo. Pod koniec zeszłego roku natomiast, na świat przyszła ich córeczka Lucia:

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi mogąc ogłosić, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej dziewczynki. To był dla nas niezwykle specjalny czas i nie możemy się doczekać drogi, którą pokonamy z tą maleńką osóbką. Obaj jej piękni bracia, oraz ja i Ricky zakochaliśmy się w Lucii niemal od razu – pochwalił się partner Martina.

Seksowny gwiazdor postanowił zabrać na Grammy 2019 jedno ze swoich pociech – syna Matteo. 10-latek zrobił piorunujące wrażenie na mediach, a na ściance czuł się jak ryba w wodzie. Jest bardzo ładnym chłopcem i w przyszłości ma szansę być przystojniejszy od ojca!

Spójrzcie tylko na zdjęcia! Czyż nie jest podobny do Ricky’iego?

Ricky Martin został ojcem w ostatnich minutach 2018 roku! Pokazał urocze zdjęcie maleństwa!

Kubeł lodowatej wody dla Ricky’ego Martina. Po swoim występie został zrównany z ziemią. Tak chciał oszukać fanów

Ricky Martin z mężem po cichym ślubie strzelili sobie sesję w swojej willi! Pokazali swoje luksusy. Na widok tych zdjęć opadną wam szczęki z wrażenia!


Ricky Martin z synem Matteo - Grammy 2019

Ricky Martin z synem Matteo - Grammy 2019

Ricky Martin (garnitur: BERLUTI) z synem Matteo (w Balmain) – Grammy 2019

Ricky Martin (garnitur: BERLUTI) z synem Matteo (w Balmain) – Grammy 2019

Matteo Martin zadebiutował na Grammy 2019 w stylizacji Balmain

Matteo Martin zadebiutował na Grammy 2019 w stylizacji Balmain

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×