Szukaj

Reni Jusis odpowiada na rozbierane foto Tomka Makowieckiego. Ona też poszła na całość, ale wcale nie chodzi o jej kształty

Reni Jusis

Reni Jusis

Tomek Makowiecki pokazał wczoraj, że nie ma zbyt wiele do ukrycia. Jego rozbierane zdjęcie spotkało się ze sporym zainteresowaniem. Reni Jusis postanowiła odpowiedzieć na foto byłego męża. Chociaż nie pokazała tak dużo, to wzbudziła jeszcze większe kontrowersje.

Tomek Makowiecki w 2002 roku wystąpił w pierwszej edycji programu telewizji Idol, w którym zajął piąte miejsce. Po udziale w talent-show artysta poszedł za ciosem i wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany Makowiecki Band. Przystojny piosenkarz stał się popularnym wokalistą, stanął nawet na czele własnego zespołu. Tomek zasłynął także tym, że w 2008 roku wziął ślub z popularną piosenkarką Reni Jusis, z którą stworzył piękną parę mającą dwoje dzieci: 9-letniego syna Teofila i 8-letnią córkę Gaję. Niestety małżonkowie pod koniec kwietnia 2019 sfinalizowali rozwód.

Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już dużo wcześniej. Piosenkarka wielokrotnie opowiadała mediom, że jej były ukochany wpadł w imprezowy tryb życia i nie do końca wywiązywał się z roli ojca oraz męża. Reni z Tomkiem próbowali ratować swój 12-letni związek, jednak finalnie w 2019 roku doszło do ich rozwodu w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Małżonkowie pozostali w poprawnych stosunkach ze względu na dobro ich wspólnych dzieci. Tomek Makowiecki po rozwodzie zdecydowanie zniknął z mediów. Na jego profilu społecznościowym od czasu do czasu pojawiają się jednak zdjęcia, które wywołują spore zamieszanie.

Reni Jusis opublikowała zdjęcie w ręczniku

Tomek Makowiecki zamieścił wczoraj zdjęcie, które odbiło się szerokim echem w mediach. Wokalista stoi w jeziorze jedynie w stroju Adama. Internauci nie szczędzili komplementów na temat jego pośladków. Jego była żona postanowiła, że również ona pochwali się zdjęciem w negliżu. Chociaż piosenkarka na fotografii ma na sobie jedynie ręcznik to i tak w porównaniu z byłym mężem sporo zakryła.

Budzić się w taki sposób. Zgadnijcie gdzie?

Wokalistka na zdjęciu oznaczyła swoją koleżankę. Wchodząc na jej profil, można natknąć się na nieco bardziej kontrowersyjne zdjęcia. Artystka i jej znajoma Julia pozują razem w łóżku. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że nie mają one na sobie ubrań.

Kochani, wysyłamy amour i bisous z naszego własnego Paris. Niech wasz tydzień będzie równie piękny jak nasz.

Trzeba przyznać, że Reni wzbudziła tymi kadrami jeszcze większe kontrowersje niż jej były mąż.


Reni Jusis

Reni Jusis

Reni Jusis w łóżku z kobietą

Reni Jusis w łóżku z kobietą

Reni Jusis w łóżku z kobietą

Reni Jusis w łóżku z kobietą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×