Szukaj

Tomek Makowiecki pokazał swoje ciało w pełnej okazałości. Fani: „O kurde”. Co za kształtne pośladki

Tomasz Makowiecki

Tomasz Makowiecki

Tomek Makowiecki postanowił pokazać na Instagramie więcej niż dotychczas. Wokalista pozuje w jeziorze i nie ma zbyt wiele do ukrycia. Zainspirowała go Maja Sablewska?

Tomek Makowiecki popularność zyskał po udziale w popularnym talent show – Idol. W 2002 roku pojawił się w pierwszej edycji tego programu i chociaż zajął dopiero piąte miejsce, to i tak udało mu się zaistnieć w świecie muzyki. Idąc za ciosem swojej ówczesnej popularności, szybko udało mu się wydać debiutancki krążek zatytułowany Makowiecki Band. W tym samym czasie został też liderem zespołu o tej nazwie. Wspólnie wydali kilka znanych przebojów między innymi Spełni się, czy Między nocą a dniem.

Siedem lat temu przystojny wokalista postanowił powrócić do kariery solowej i po długiej przerwie wydał swój pierwszy album. Plotkarskie media rozpisywały się o Tomku ze względu na jego udział w Idolu, ale także bacznie przypatrywały się jego małżeństwu z Reni Jusis. Para pobrała się w 2008 roku w Konstancinie i wspólnie wychowywali dwójkę swoich dzieci. Ich starszy syn Teofil skończył w tym roku 10 lat, a córeczka Gaja to ośmiolatka. Pod koniec kwietnia zeszłego roku małżonkowie rozwiedli się. O kryzysie w ich związku mówiło się już długo przed ostatecznym zakończeniem małżeństwa. Rozstanie tych dwojga przebiegło jednak w bardzo pokojowej atmosferze. Małżonkowie ponad wszystko postawili dobro swoich dzieci i pozostali w dobrych stosunkach.

Tomek Makowiecki pozuje nago w jeziorze

Tomek Makowiecki coraz rzadziej pojawia się w mediach i również na swoim profilu społecznościowym również nie jest zbyt wylewny. Jednak, gdy w jego social mediach pojawi się już jakieś zdjęcie, to wzbudza ono spore zainteresowanie fanów. Tak jest także tym razem. Wokalista zdecydował się zapozować w jeziorze jedynie w stroju Adama. W social mediach na pierwszym planie pojawiły się jego pośladki. Fotografie opisał tylko jednym hasztagiem.

#socialdistancing

View this post on Instagram

#socialdistancing

A post shared by Tomasz Makowiecki (@tomasz.makowiecki) on

Post Tomka wzbudził ogromne zainteresowanie jego obserwatorów, którzy niemal natychmiast zaczęli dodawać zabawne komentarze.

  • Fajna… łódka.
  • O kurde, teraz to mogę powiedzieć, że widziałem już wszystko.
  • Fiu, fiu. Ładny widok.

Trzeba przyznać, że chociaż nie jest zbytnio aktywny w social mediach, to jego posty są bardzo wymowne. Przypomnijmy, że zdjęcia nagich posladków opublikowała niedawno także Maja Sablewska.


Tomek Makowiecki

Tomek Makowiecki

Tomek Makowiecki w Idolu w młodości

Tomek Makowiecki w Idolu w młodości

Tomek Makowiecki dzisiaj, metamorfoza po Idolu

Tomek Makowiecki dzisiaj, metamorfoza po Idolu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×