Szukaj

Maja Sablewska zdjęła stringi na środku pola. Fani podzieleni: „Ciężko się patrzy jak ktoś zniża się do takich chwytów”

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska pokazała się na kolejnej mocno rozebranej fotografii. Pozuje na polu, bez bielizny i pisze o wolności. Zobaczcie, jak zareagowali internauci.

Maja Sablewska nie należy do osób wstydliwych. Ma piękne ciało, które często eksponuje w odważnych stylizacjach. Nie boi się pokazać tego i owego. Zdjęcia bez niektórych części garderoby także nie należą do rzadkich w jej social mediach. Każde ma jakieś przesłanie. Tym razem zapozowała na polu, bez bielizny. Co piszą internauci?

Maja Sablewska bez bielizny pozuje na polu

Maja Sablewska jest znana ze swoich autorskich programów, w których odmieniała życie uczestników poprzez modę i wskazówki dotyczące sposobu ubierania. Podnosiła ich samoocenę i poprawiała samopoczucie. Zyskała opinię znawczyni nie tylko trendów, ale także ludzkiej psychiki, bo niejednokrotnie potrafiła dotrzeć do ludzi i otworzyć ich na lepsze.

Sama także świetnie się ubiera, bo doskonale wie co w modowej trawie piszczy. Jak nikt potrafi wyszukiwać perełki w sklepach drugiego obiegu. Vintage czy zero waste nie mają dla niej tajemnic. Ona jednak nie zawsze musi być ubrana. Lubi pokazać od czasu do czasu więcej niż inne celebrytki. Ma smykałkę do szokowania i wzbudzania kontrowersji. Rozebrane zdjęcia to dla niej nie nowość. Tym razem wyszła na pole i zdjęła spodnie i koszulę. Nie nałożyła bielizny. Dlaczego? Pisze o tym, żeby kochać wolność.

zakochaj się w swojej wolności – napisała.

View this post on Instagram

fall in love with your libre

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska) on

Zdjęcie ma swój klimat. Jest sensualne i wysmakowane. Maja jest rozebrana, ale nagości nie widać dosłownie. Z pewnością przykuwa uwagę. Nie wszyscy jednak docenili jej artyzm, a internauci zarzucają jej, że pokazuje za wiele.


Maja Sablewska na imprezie butiku online

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Maja Sablewska przed domem aukcyjnym

Maja Sablewska przed domem aukcyjnym

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski są razem są razem

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski są razem są razem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×