Rafał Maślak pokazał rodzinny portret. 3-miesięczna Michasia jest coraz bardziej podobna do mistera. A jego synek? Sama słodycz

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak niedzielne popołudnie spędził w towarzystwie bliskich osób. Pochwalił się rodzinnym kadrem. Michasia rośnie, jak na drożdżach.

Rafał Maślak po tym, jak w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski,  zyskał ogromną popularność, która otworzyła przed nim drzwi do świata show-biznesu. Wziął udział w Tańcu z gwiazdami oraz wypuścił własną kolekcję garniturów, które cieszyły się sporym zainteresowaniem panów. Swoją popularność przeniósł również do sieci. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 340 tysięcy internautów.

Maślak odniósł również wiele sukcesów w życiu prywatnym. Od ponad 3 lat jest mężem Kamili Nicpoń. W 2019 roku na świat przyszedł ich syn, Maksymilian, a kilka miesięcy temu do ich rodziny dołączyła Michalina.

Rafał Maślak pochwalił się rodzinnym kadrem. Michasia jest już sporą dziewczynką

Małżonkowie długo nie wypowiadali się na temat płci drugiego dziecka, jednak regularnie zasypywali swoich obserwatorów kadrami, na których można było podziwiać rosnący brzuszek Kamili. Na kilka tygodni przed porodem udostępnili na YouTube film z baby shower. Zakochani postanowili w popularny ostatnio sposób zakomunikować wszystkim czy do ich wesołej rodziny dołączy chłopiec, czy dziewczynka. Wspólnie przebili ogromny balon wypełniony różowym confetti, co zasugerowało, że powitają na świecie córeczkę.

Rafał jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje, jak wygląda jego codzienność. Jeszcze kilka miesięcy temu zdradził, że przeprowadził się z żoną i dzieckiem do nowego domu. Choć remont pochłonął dużo czasu, wszystko dopracowali z ogromną pieczołowitością.

Mężczyzna nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, ponieważ na jego głowie spoczywa wiele obowiązków, jednak zawsze stara się znaleźć czas dla swoich najbliższych. W niedzielne popołudnie pochwalił się, że dzień wolny od pracy spędza wraz z rodziną w domowym zaciszu.

Kanapowcy pozdrawiają!
Przyznajemy się bez bicia, dziś cały dzień leniuchujemy.

Wpis został opatrzony zdjęciem, na którym możemy zobaczyć całą rodzinę Maślaków wypoczywającą na siwej kanapie. Nieopodal Mistera wyleguje się jego Maksymilian, którego nie opuszcza dobry humor. Z drugiej strony zasiadła Kamila wraz z Michaliną. Trzeba przyznać, że dziewczynka rośnie, jak na drożdżach. Ubrana w ogrodniczki, z opaską na głowie przygląda się figlom brata.

Internauci rozpływają się nad sielanką, jaka zapanowała w domu Rafała i nie szczędzą komplementów pod adresem całej czwórki.

 • No i super. Taki dzień jest potrzebny każdemu, a zwłaszcza Razem.
 • …cudowna rodzinka. Wzajemne pozdrowienia.
 • Śliczna rodzinka. Pozdrawiam.
 • Maks zaraz przerośnie rodziców.

A wy jak spędzacie niedzielę?


Rafał Maślak z rodziną

Rafał Maślak z rodziną

Rafał Maślak po raz drugi został ojcem

Rafał Maślak po raz drugi został ojcem

Rafał Maślak z synem

Rafał Maślak z synem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dziecko w białej koszuli a rodzic w białym golfie 😂😂😂 idealnie do siedzenia w domu. Jakbym dzieci nie miała to może bym nie zwróciła na to uwagi…

 • G pisze:

  Hmmm… Ja to jak leniuchuje to w piżamie albo w dresie. A nie wystylizowana, wypozowana z doklejonym uśmiechem 😉 polecam i pozdrawiam.

  • Gość pisze:

   To samo pomyślałam… Dziecko po domu w białej koszuli a rodzić w białym golfie 😂😂😂

 • Gość pisze:

  Kiedys to przychodzili i robili fotki a dzis sami wrzucają do systemu dlatego nuklearnej brak

 • Gość pisze:

  Taki live tacy to mają źycie nastepcy juź są ciekawe co będzie nastepne a reszta kwestia hajsu ha ha zdrowia ty to masz źycie kiedy chcesz to sobie wyjdziesz ale po ch..j wychodzić jak zimno na dworze koleźanka wyjechała na szparagi a dz4eci z babcią i dobrze według mnie nawet nie musi wracać i to tyle

 • Gość pisze:

  Super facetTez chce takiego!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×