Rafał Maślak zakasał rękawy i szykuje dom na narodziny córeczki. Wszystko według wytycznych, które dała mu żona

Rafał Maślak i Kamila

Rafał Maślak i Kamila

Rafał Maślak niedługo zostanie ojcem po raz drugi. Mister Polski już przygotowuje dom na przybycie córeczki. Nie tylko szykuje dla niej kącik, ale zadbał też o kilka innych rzeczy. Wszystko według wytycznych przyszłej mamy.

Rafał Maślak zyskał popularność dzięki tytułowi Mistera Polski 2014. Od tamtej pory nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Pracuje jako fotomodel i na stałe znalazł sobie miejsce w show-biznesie. Pojawiał się w wielu programach rozrywkowych z udziałem gwiazd i regularnie gości na największych branżowych imprezach. Doskonale układa się także jego życie prywatne. W 2018 roku poślubił Kamilę Nicpoń. Zakochani urządzili huczne wesele, na którym bawiła się śmietanka towarzyska. Nie zabrakło twarzy znanych z pierwszych stron gazet, a kilka zdjęć z uroczystości znalazło się w sieci.

Od tej pory Maślakowie nie mogą narzekać na brak zajęcia. Krótko po ślubie poinformowali, że oczekują narodzin pierwszego dziecka. Kilka miesięcy później na świecie pojawił się uroczy Maksymilian, który z miejsca podbił także serca fanów znanej pary. Każde kolejne zdjęcie chłopca wywołuje entuzjazm wśród fanów.

Rafał Maślak przygotowuje dom na narodziny córeczki

Rafał i Kamila jakiś czas temu wprowadzili się do nowego domu. Małżonkowie cały czas sami doglądali budowy i remontu, a wnętrza wykończyli z ogromną pieczołowitością i dbałością o każdy szczegół. W ostatnim czasie chętnie pokazywali, jak wygląda ich nowe gniazdko. Przeprowadzka nie jest jedyną rewolucją w ich życiu. Rodzice małego Maksymiliana wiosną zdradzili, że ich synek doczeka się młodszego rodzeństwa. Będąc na wakacjach w Meksyku, przyszła mama pokazała zaokrąglony brzuszek.

Niedawno zakochani poinformowali, że oczekują narodzin córeczki. Chwilę później wiadomo było, że dziewczynka będzie miała na imię Michalina. Rafał jest bardzo przejęty narodzinami drugiego dziecka i mocno angażuje się w przygotowania. Nie tylko szykuje dla niej kącik, ale też gromadzi wyprawkę według wytycznych żony.

Gdy patrzę na te maleńkie skarpetki, sukieneczki i bodziaki to mi się łza w oku kręci… Już się nie mogę doczekać kiedy nasza córeczka będzie w końcu z nami. Oczywiście radość radością, ale trzeba też wszystko przygotować i dopiąć na ostatni guzik. Zmieniamy nieco pokój Maksa i robimy miejsce na ubranka dla jego siostrzyczki. Dodatkowo Kamila ogłosiła, że wszystko musi być wyprane i wyprasowane. I tak też się stało – napisał w sieci.

Wygląda na to, że Rafał ma już wszystko dopięte na ostatni guzik, a maleńkie sukieneczki już czekają na nową właścicielkę. Pozostaje tylko odliczać dni do narodzin dziewczynki. Kamila wczoraj pokazała zdjęcia swojego brzuszka i wygląda na to, że poród już za pasem.


Rafał Maślak zdradził imię córeczki

Rafał Maślak zdradził imię córeczki

Kamila Maślak

Kamila Maślak

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zdradzili płeć drugiego dziecka

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zdradzili płeć drugiego dziecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×