Rafał Zawierucha dostał rolę u Tarantino, o którą Borys Szyc starał się kilka miesięcy temu! Jego reakcja?

Rafał Zawierucha dostał gratulacje od Borysa Szyca

Rafał Zawierucha dostał gratulacje od Borysa Szyca

Ta informacja zelektryzowała show-biznes. Rafał Zawierucha, znany z filmu Bogowie lub serialu Przyjaciółki, własnie dostał bilet w jedną stronę do HollywoodQuentin Tarantino, który pracuje nad nowym filmem o morderstwie żony Romana Polańskiego zdecydował, że to właśnie on wcieli się w młodego reżysera. Wszyscy tak się podekscytowali, że zdążyli zapomnieć o jedynm – o tę rolę starał się także Borys Szyc!

Szycowi szansa przeszła koło nosa, ale wykazał się czymś, co posiada naprawdę niewiele gwiazd – klasą. Na swoim Instagramie opublikował zrzut ekranu z rozmowy z Rafałem i pogratulował mu wylewnie:

Historyczna fota. Polański rozmawia z Piłsudskim (bez wąsa chwilowo) na messengerze. Hollywood-Kraków. @rafal_zawierucha właśnie przeżywa przygodę życia. Jest chyba najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi i trudno mu w to szczęście uwierzyć. Gratuluje Ci brachu, zazdroszczę nieludzko ale jestem z Ciebie dumny! Rafal kazał Was pozdrowić. Musi się wyspać bo jutro grill u Pitta, potem lunch Z Leo a wieczorem z Margot oglądają film. A przede wszystkim razem grają i są filmową rodziną u Tarantino. To najwyższa półka kochani i cieszmy się wszyscy bo to oznacza że nasz polski światek się jednak zmienił na świat. Trzeba marzyć i myśleć dalej niż sięga wyobraźnia a wszystko jest możliwe. Z Kielc do Hollywood. To jest dopiero American Dream! Trzymajcie za chłopaka kciuki i mierzcie wysoko! #rafalzawierucha#tarantino#onceuponatimeinamerica#movie#friend#polanski#pilsudski#history#moment#set#friends#wow#fingerscrossed#cinema#dremascometrue – napisał na Instagramie

Rafał zagra młodego Polańskiego, którego żona – Sharon Tate – w 9 miesiącu ciąży została bestialsko zamordowana przez grupę fanatyków Charlesa Mansona. Oprócz niego w filmie zagrają same hollywoodzkie gwiazdy, w dodatku z najwyższej półki. Zobaczymy Brada PittaLeonardo DiCaprioAla Pacino czy Margot Robbie. Film miał wejść do kin 9 sierpnia 2019 w 50 rocznicę śmierci Sharon, ale ostatecznie ukaże się 26 lipca.

W rolę Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino wcieli się gwiazda „Przyjaciółek”! Dostał bilet w jedną stronę do Hollywood!

Ta rola przyniesie jej Oscara? Margot Robbie pokazała pierwsze zdjęcia z planu filmu o Sharon Tate!

Brad Pitt wraca do formy! Na zdjęciu z Leonardo DiCaprio wygląda lepiej niż za czasów, gdy był z Angeliną Jolie!


Rafał Zawierucha dostał gratulacje od Borysa Szyca

Rafał Zawierucha dostał gratulacje od Borysa Szyca

Rafał Zawierucha wcieli się w Romana Polańskiego

Rafał Zawierucha wcieli się w Romana Polańskiego

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w "Once upon a time in Hollywood"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×