NewsyQuentin Tarantino wybrał polskiego aktora do swojego filmu! To on zagra Romana Polańskiego!

Quentin Tarantino wybrał polskiego aktora do swojego filmu! To on zagra Romana Polańskiego!

Borys Szyc zagra Romana Polańskiego
Borys Szyc zagra Romana Polańskiego
Elwira Szczepańska
05.02.2018 09:43, aktualizacja: 05.02.2018 10:21

Zagraniczne media eksplodowały., gdy okazało się, że legendarny amerykański reżyser Quentin Tarantino zamierza nakręcić obraz o bestialskim morderstwie, które miało miejsce w willi Romana Polańskiego. Tę historię znają wszyscy miłośnicy kina i makabreski - Charles Manson doprowadził do masakry w posiadłości polskiego artysty. Zginęła między innymi jego ciężarna żona, Sharon Tate. Po tej śmierci Polański już nigdy do końca się nie pozbierał.

W filmie mają zagrać takie sławy jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt czy Jennifer Lawrence, która wcieli się w rolę zamordowanej żony Polańskiego. Reżyser postanowił również, że w rolę wybitnego polskiego artysty koniecznie musi wcielić się polski aktor. Bardzo zależało mu na utrzymaniu atmosfery autentyczności, na sprawieniu, że film będzie wyglądał jak projekcja wspomnienia, a nie dzieło kinematografii. Tak się uparł, że nie było dyskusji - Tarantino musiał dostać polskiego aktora.

Jak donosi Super Express, udało mu się dostać to, czego chciał - od kilku tygodni za oceanem przebywa największy amant polskiego kina, Borys Szyc. Jak twierdzi tabloid, to właśnie on prowadzi rozmowy z Tarantino na temat podjęcia się roli Romana Polańskiego. Przez przypadek wygadała się na ten temat jego agentka. Zapytana o odczucia Borysa w związku z udziałem w tak wielkiej produkcji odparła:

Ależ zdjęcia dopiero mają być kręcone! - rzuciła bez chwili zastanowienia, lecz po chwili się zreflektowała - Nic nie komentuję. Borys jest faktycznie w Stanach i tylko to mogę potwierdzić

Jak myślicie? Poradzi sobie w tej roli?

Film Quentina Tarantino o zabójstwie Sharon Tate

Jak podaje portal wp.film.pl, akcja filmu będzie się rozgrywać latem 1969 r. w Los Angeles. Wielowątkowa historia przedstawia losy aktora telewizyjnego, który miał jeden przebojowy serial i teraz chce zrobić karierę w filmie. Podobnej szansy szuka jego kumpel – kaskader. Tłem historii jest zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez członków sekty Charlesa Mansona.

Film ma trafić do amerykańskich kin w sierpniu 2019 r.

  • Osobisty wpis partnerki Borysa Szyca
  • Roman Polański o wyroku sądu w Krakowie
  • fot. AKPA
  • Sharon Tate and Roman Polanski, 1968. 
11th March 1977 - Roman Polanski is charged with rape
  • Borys Szyc - premiera nowego Jaguara
  • Borys Szyc - Listy do M. 3, premiera filmu
  • Roman Polański data urodzenia, wiek
  • Sharon Tate and Roman Polanski on their wedding day, January 20, 1968. 
11th March 1977 - Roman Polanski is charged with rape
  • Borys Szyc - Serce nie sługa 2017
  • Borys Szyc- 42. Festiwal Polskich Filmow Fabularnych w Gdyni
[1/10] Osobisty wpis partnerki Borysa Szyca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także