Szukaj

Rafał Jonkisz największą gwiazdą wśród wszystkich uczestników Mister International! “Ludzie rzucili się na mnie jak na Brada Pitta!”

Rafał Jonkisz jest zdeterminowany, aby wygrać

W zeszłą niedzielę życie Rafała Jonkisza zmieniło się o 180 stopni. Ten osiemnastoletni mieszkaniec Rzeszowa został nagrodzony tytułem Mistera Polski 2015. Rafał tym samym odebrał “koronę” Rafałowi Maślakowi i już następnego dnia brylował na salonach.

Od kilku dni model jest na Filipinach. Wraz z innymi, 45 kandydatami z całego świata przygotowuje się teraz do być może najważniejszego dnia w swoim życiu – konkursu Mister International 2015.

Póki co Jonkisz regularnie relacjonuje na Instagramie to, co spotyka go na Filipinach. Okazuje się, że jego szanse na wygraną są większe niż mogłoby nam się  wydawać. Skąd ten wniosek? Wygląda na to, że nasz rodak jest w Azji niemałą atrakcją:

Po tym co dzisiaj wydarzyło się na Filipinach, uwierzyłem w siebie. Tego nie umiem Wam opisać nawet, to był dla mnie szok. Ludzie rzucili się na jak na Brada Pitta i czułem się jakbym był zwierzątkiem w zoo. Zrobiłem chyba rekord selfie. Nie kumałem o co chodzi. Dopiero koledzy z konkursu powiedzieli mi, że to dlatego, że jestem blondynem i że to jest bardzo egzotyczne.

Rafał dodał, że sytuacja przerosła jego najśmielsze oczekiwania. O poradę poprosił samego Rafała Maślaka: 

Odbyłem godzinną rozmowę na skypie z Rafałem Maślakiem, który dał mi wiele cennych wskazówek i wreszcie patrząc na to wszystko, załapałem, że trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, przejąć inicjatywę i wyjść z cienia. Może jestem małolatem, ale nie przyjechałem tutaj robić komukolwiek za tło. Oprócz super przygody, bardzo chciałbym przywieźć do Polski jakiś mały sukces.

Wygląda na to, że osiemnastolatek jest zdeterminowany do walki o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na świecie! Myśicie, że uda mu się wygrać?

Zobacz: Rafał  Jonkisz jedzie na wybory Mister International 2015. Wiemy,  co spakował do walizki!

Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz i jego rywale w konkursie Mister International 2015 (fot. Instagram)

Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz w konkursie Mister International 2015 (fot. Instagram)

Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz i jego rywale w konkursie Mister International 2015 (fot. Instagram)

Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz i jego rywale w konkursie Mister International 2015 (fot. Instagram)

Jak schudł Rafał Jonkisz

Jak schudł Rafał Jonkisz


Czy Rafał Jonkisz wygra Mister International 2015?

×