Mamy męską wersję Magdy Mołek! Rafał Grabias pochwalił się nową fryzurą. To drastyczna zmiana wizerunku

Rafał Grabias ma nową fryzurę (fot. ONS)

Rafał Grabias ma nową fryzurę (fot. ONS)

Rafał Grabias zmienił fryzurę. Swoją metamorfozą pochwalił się w social mediach, gdzie zamieścił nagrania z salonu fryzjerskiego. Pierwsze skojarzenie fanów? Magda Mołek w męskiej wersji.

Rafał Grabias jest obok Dagmary Kaźmierskiej jedynym bohaterem Królowych życia, któremu udało się na dłużej zaistnieć w mediach. Chociaż już dawno zakończył swoją przygodę z programem, to wciąż można go spotkać na salonach, na których zwykle bryluje w otoczeniu przyjaciół. Jak dotąd nie zdecydował się pokazać publicznie swojego partnera, chociaż wielokrotnie deklarował, że jest w związku.

Mam w sobie spokój, a w sercu maj. Jestem zakochany. Nie chciałbym mieć medialnego związku, teraz jak już jest ta osoba, to na pewno tylko dla mnie. Ta osoba nie jest z show-biznesu. W show-biznesie jak są dwie silne osobowości, jeszcze narcystyczne, to byłoby źle – mówił w maju reporterce Jastrząb Post.

Z pewnością na brak powodzenia Rafał nie może narzekać. Jego profil na Instagramie jest wypełniony po brzegi zdjęciami, pod którymi nie brakuje słów zachwytów od adoratorów. Tym razem jego fani mogli podejrzeć, jak przebiega zmiana wizerunku ich ulubieńca.

Grabias pod okiem stylisty fryzur przeszedł metamorfozę, która na pierwszy rzut oka przywołuje na myśl takie piękności jak Magda Mołek czy Małgorzata Foremniak. Internauci w komentarzach okrzyknęli go męską wersją tej pierwszej. Słusznie?

Rafał Grabias ma nową fryzurę

Mężczyzna od dawna współpracuje z salonem byMaliszewski, który dba o jego wygląd. Dotychczas zmiany na jego głowie ograniczały się do odświeżania doskonale znanej już nam fryzury. Tym razem Rafał zdecydował się nieco zaszaleć. Za namową autora metamorfozy wyprostował włosy, co nadało mu nowego charakteru.

Grabias od dzisiaj może pochwalić się długimi, prostymi pasmami, które gładko zaczesane wyeksponowały jego męską urodę. Sądząc po uśmiechach, które nie znikały z twarzy influencera w trakcie przemiany i bezpośrednio po niej, efekt w pełni spełnił jego oczekiwania.

Podoba się wam król życia w nowej wersji? A może lepiej prezentował się w zaczesanych do tyłu i zakręconych przy końcach włosach? Zdjęcia przed i po metamorfozie znajdziecie w galerii.


Rafał Grabias w prostych włosach

Rafał Grabias w prostych włosach

Rafał Grabias w prostych włosach

Rafał Grabias w prostych włosach

Rafał Grabias w prostych włosach

Rafał Grabias w prostych włosach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Mołek ma pięknieszy kolor włosów.

 • Gość pisze:

  Nie,nie podobna ta fryzura,ponieważ Pani Mołek ma ładniejszy kolor włosów.Ha,ha,Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Wróźka prawdę ci powie araby inwestują w sport sara ma dziewczyne schabowy z frytkami a zawsze wygrywa czarny koń i to tyle

 • Gość pisze:

  Wróźka prawdę ci powie araby inwestują w sport a zawsze wygrywa czarny koń i to tyle

 • Anna pisze:

  Co to miało być??? Molek męska płeć???

 • Gość pisze:

  Co to miało być??? Molek męska płeć???

 • Gośćmika pisze:

  Znowu sie Mołek czepiacie! Zero podobienstwa fryzur. Ale gęba Molek i tytuł muszą sie zgadzać. Nadal nie rozumiem, może ktos mi wytłumaczy, o co portalom plotkarskim chodziło z tym wywiadem z Kożuchowską? To był normalny wywiad, z pełnym szacunkiem do gościa, panie pokazały, że sie znaja i lubią, a wy – portale – sie doszukujecie sensacji. Nie było żadnej sensacji, a oglądałam 2 razy. Kożuchowskiej to chyba peron odjechał, skoro po wywiadzie nagle stwierdziła do mikrofonu paparazzi, że cos było w stosunku do niej nie teges ze strony prowadzącej. Głupszego tematu do plotek juz dawno nie słyszałam, robienie sensacji tam gdzie jej nie ma.

 • Margot pisze:

  Na miejscu Pani Mołek to chyba bym sprawę pani redaktor wytoczyła. No podobieństwo uderzające😵‍💫

  • GośćSo Ya pisze:

   Na miejscu pani Magdy to bym już nigdy więcej nie zaprosiła do swojego programu Kożuchy. Kożucha po tym wywiadzie z Magdą jest wyjątkowo bezczelna. Jak słuchałam, co gadała pomponikowi na Magdę i jak podsumowała ten wywiad, to szczęka mi opadła. Jak można być taką zołzą, dosłownie! Ciekawe, co będzie jak dziennikarze zaczną bojkotować wywiady z nią? To już Garbias byłby bardziej wdzięcznym gościem!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×