Zagotowało się Qczaju po wyborach Mister Supranational: „Udział bierze co najmniej kilku gejów”. Uderza w organizatorów

Qczaj krytykuje Mister Supranational

Qczaj krytykuje Mister Supranational

Mister Supranational 2021 wygrał Varo Vargas z Peru. Po konkursie swojego oburzenia nie krył Qczaj, który zwrócił się do organizatorów. Na Instagramie Jastrząb Post opublikował mocny komentarz.

Wybory Mistera Supranational od pięciu lat odbywają się w Polsce. Przez ten czas konkurs wygrało już kilku przystojniaków, którzy w swoich ojczyznach osiągnęli sporą rozpoznawalność. Tym razem szansę na sukces ma pochodzący z Peru Varo Vargas. 31-latek okazał się faworytem jurorów i pozostawił w tyle kontrkandydatów z 33 państw. Reprezentujący Polskę Daniel Borzewski zakończył rywalizację na miejscu w pierwszej 20.

Zwycięstwo Varo Vargasa spotkało się ze sporym entuzjazmem. W komentarzach nie brakuje słów uznania dla decyzji sędziów. Urodą mężczyzny zachwyca się wielu internautów. Serię ochów i achów przerwał Qczaj, który nie oszczędził mocnych słów pod adresem organizatorów konkursu piękności dla panów.

Trener personalny na Instagramie Jastrząb Post gorzko podsumował całe przedsięwzięcie. Co go rozjuszyło?

Qczaj krytykuje wybory Mister Supranational 2021

Konkurs Mister Supranational 2021 odbywał się w Nowym Sączu. Transmitowana na wszystkich kontynentach impreza jest wręcz wymarzoną promocją dla Polski. Czy aby na pewno? Qczaj ma zastrzeżenia co do wyboru lokalizacji.

Uwielbianemu przez widzów TVN trenerowi fitness nie spodobało się, że wydarzenie zorganizowano na terenie województwa małopolskiego. Wszystko przez niedawne przyjęcie przez radnych homofobicznej uchwały anty-LGBT. Qczaj jest przekonany, że o szarfę dla najprzystojniejszego walczyło co najmniej kilku gejów:

Konkurs piękności, w którym bierze udział co najmniej kilku homoseksualistów w Małopolsce – województwie, które uchwaliło ustawę ANTY-lgbt !!! I żadnego słowa solidarności, wsparcia, dla osób, które tam żyją!? – napisał Qczaj w sekcji komentarzy pod postem o wynikach plebiscytu na Instagramie Jastrząb Post.

Według Daniela Kuczaja organizatorzy Mistera Supranational powinni zorganizować konkurs w innym zakątku kraju i tym samym sprzeciwić się kontrowersyjnej decyzji radnych z Małopolski, która jego zdaniem może doprowadzić do niewyobrażalnej tragedii wśród młodzieży:

Słabo! Piękni panowie wrócą do miast i w sumie co im zależy, że jakiś nastolatek/nastolatka będzie myśleć o tym, by odebrać sobie życie, bo miejsce, w którym mieszka jest anty – napisał, dodając hasztag: „mister supranational 2021” z kciukiem w dół.

W kolejnym komentarzu Qczaj przypomniał, że sam pochodzi z małej miejscowości, w której często musiał stawiać czoła homofobii:

Wiem, co to znaczy być gejem w małej miejscowości. Fajnie by takie sytuacje wykorzystywać do tego, by było po prostu lepiej. Ukochuje!

Cała dyskusja ma miejsce pod tym postem:

Zaakceptowanie uchwały anty-LGBT uderza nie tylko w środowiska homo-, trans- i biseksualne, ale także w lokalnych przedsiębiorców. Służby prasowe Komisji Europejskiej zapewniają, że stosują odpowiednie procedury, które każą w takich sytuacjach wstrzymać wsparcie z unijnych funduszy. Według money.pl region może stracić nawet dotację w wysokości 2,5 mld euro (ok. 11,5 mld zł).


Qczaj o Mister Supranational

Qczaj o Mister Supranational

Qczaj

Qczaj

Varo Vargas – Mister Supranational 2021

Varo Vargas – Mister Supranational 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×