Trwają przygotowania do Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2016

Przygotowania do Balu Dziennikarzy 2016

Przygotowania do XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy

Charytatywny Bal Dziennikarzy to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w ciągu roku. Kolejna, siedemnasta już edycja, zaplanowana jest na 23 stycznia 2016 roku. Impreza ta jest organizowana corocznie od 1998 roku, szacuje się, że uczestniczy w niej od 1000 do 12oo  gości. Gromadzi w szczytnym celu licznych przedstawicieli wszystkich mediów oraz osoby ze świata biznesu, kultury i polityki.

W internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie, świadczące o zaangażowaniu w nadchodzącą edycję wydarzenia. A na nim między innymi: Mateusz Hładki – prezes Zarządu Fundacji,
Anna Kołtunowicz również wchodząca w skład zarządu fundacji oraz Marta Kuligowska i Mikołaj Lizut.

Do wydarzenia pozostało jeszcze całe 3 miesiące, ale w przypadku tak ważnej imprezy, można powiedzieć, ze tego czasu zostało niewiele. W tym roku  gala odbędzie w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z nadchodzacego Balu, będzie pomoc podopiecznym Fundacji Dorastaj z Nami, wspierającej edukację dzieci, których rodzice zginęli pełniąc służbę publiczną oraz Fundacji Po Drugie, opiekującej się młodzieżą, której grozi wykluczenie społeczne bądź patologia. Cegiełki uprawniające do udziału w Balu będzie można nabywać już od 1 grudnia.

A jak było w zeszłym roku?

Zobacz: Plejada gwiazd na Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2015

Przygotowania do Balu Dziennikarzy 2015

Przygotowania do Balu Dziennikarzy 2016

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×