Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Warto było czekać! Ciężarna Małgorzata Socha pokazała swój ogromny brzuch z okazji Dnia Matki!
Warto było czekać! Ciężarna Małgorzata Socha pokazała swój ogromny brzuch z okazji Dnia Matki!

Warto było czekać! Ciężarna Małgorzata Socha pokazała swój ogromny brzuch z...

Warto było czekać! Ciężarna Małgorzata Socha pokazała swój...

Paulina Sykut zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Jej roztańczone zgrabne nogi oraz seksowna bielizna największymi HITAMI trzeciego dnia festiwalu!
Paulina Sykut zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Jej roztańczone zgrabne nogi oraz seksowna bielizna największymi HITAMI trzeciego dnia festiwalu!

Paulina Sykut zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Jej roztańczone zgrabne nogi oraz seksowna...

Paulina Sykut zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Jej roztańczone zgrabne...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie!...

Dziś poniedziałek, 28.05.2018

Wzruszające przemówienie Caitlyn Jenner na gali ESPY. Oglądały je Kim Kardashian i Kendall Jenner. Nie mogły powstrzymać łez [WIDEO]

Cailtyn Jenner na gali ESPY przemówienie na YouTube Video. Kendall Jenner i Kim Kardashian w łzach


Przemówienie Caitlyn Jenner na gali ESPY

Caitlyn Jenner wygłosiła przemówienie na gali ESPY, w którym zwierzyła się ze swoich obaw związanych ze zmianami w jej życiu i podziękowała wszystkim za wsparcie. Na imprezie została też uhonorowana medalem za odwagę im. Artura Ashe. Wykazała się nią, kiedy zdecydowała się zmienić płeć i upublicznić swoją przemianę. W ten sposób stała się wzorem dla innych osób transseksualnych, które z różnych powodów nie są gotowe na ujawnienie swojej prawdziwej tożsamości płciowej.

W przemówieniu Caitlyn Jenner przyznała, że bała się coming outu. Przede wszystkim zależało jej, by nie krzywdzić swojej rodziny. Przypomniała, że przebrnięcie przez najtrudniejszą rozmowę w swoim życiu z dziećmi kosztowało ją wiele emocji.

Zawsze chciałam, żeby moje dzieci były dumne z ojca i z tego, co osiągnął w życiu. Wy wszyscy daliście mi tak wiele wsparcia. Jestem wdzięczna za to, że mam was wszystkich. Ludzie zmieniający płeć zasługują na wasz szacunek. To droga do społeczeństwa, które potrafi współczuć, współodczuwać, to droga do lepszego świata dla nas wszystkich – powiedziała Caitlyn (tłumaczenie Zeberka.pl)

Caitlyn stanęła na scenie ESPY w białej wieczorowej sukni Versace, pełnym makijażu oraz z świetnej fryzurze. Wyglądała jak gwiazda Hollywood.

Na sali przemówienie słuchały m.in.: Jake Gyllenhaal, Halle Berry, Britney Spears, Khloe, Kourtney i Kim Kardashian oraz córka Cait, Kendall Jenner. Na miejscu zabrakło obecnej partnerki transseksualistki, Candis Cayne, i byłej żony Kris Jenner.

Zobacz: Caitlyn Jenner ma dziewczynę! Mamy ich wspólne zdjęcia

Kim Kardashian z dumą słuchała przemówienia transseksualnej Caitlyn Jenner na gali ESPY

Kim Kardashian z dumą słuchała przemówienia transseksualnej Caitlyn Jenner na gali ESPY

Przemówienia Caitlyn Jenner na gali ESPY słuchały tłumy

Przemówienia Caitlyn Jenner na gali ESPY słuchały tłumy

Data premiery reality-show I Am Cait

Przemówienie Caitlyn Jenner to także idealna promocja przed premierą reality-show I Am Cait, które już 26 lipca będzie miało swoją premierę w telewizji E! Entertaiment w USA. Polska data premiery Jestem Cait przewidziana jest na początek sierpnia 2015. Poniżej najświeższy trailer zapowiadający program transseksualistki.

Zobacz: Caitlyn Jenner stylizuje żywa legenda mody!Komentarzy: 10


MarcysiaaY | 3 grudnia 2015, 20:46

Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie latwo ale trzeba sie wziac za siebie. Szukalam duzo w necie i mam juz dobry plan na chudniecie, mysle ze skuteczny, poprostu wpiszcie sobie w google – xxally radzi jak szybko schudnac


Justyna | 17 lipca 2015, 13:49

To jest tak żenujące aż strach. Nikt mi nie powie, że jest to normalne! Chłop ma chyba andropauzę i w głowie mu się poprzestawiało. Tyle lat jako facet żył, spłodził dzieci a teraz dostaje medal za odwagę bo przyznał się że chce być kobietą.
Ma po prostu parcie na szkło i wie jak z tej historii wycyckać frankliny.. A najgorsze jest to, że pokazuje się to coś jakby było bohaterem. Dla mnie niech się to „coś” i jemu podobni trzymają z daleka od naszego kraju. A za 100 lat dzieci mające normalnych rodziców będą wyśmiewane …. Litości!!!


Anonim | 16 lipca 2015, 21:28

Matko! o kim o ni pisza nigdy nie popieralam takiego czegos i nigdy nie bede popierac przykro mi nie jestem tolerancyjna:(


Anonim | 16 lipca 2015, 16:31

Pozazdrościł córeczkom sławy, hormony już nie działały dobrze to zmienił się w babę


Anonim | 16 lipca 2015, 15:46

piekna,ale ciagle pochylona i mowi jak chlop.


Anonim | 16 lipca 2015, 15:09

Dziad idiota jeden! Wstydu nie ma! Na stare lata zwariował! 6 dzieci 3 byle żony 4 pasierbow!!!! Kurwa leczyć takie coś a nie promować! Świat zwariował!!!!!!


Anonim | 16 lipca 2015, 15:03

Świat sie zachwyca, ze typ „walczy o siebie”, a nikt sie dziećmi nie przejął. Teraz zamiast ojca maja dwie matki, ale przeciez trzeba byc otwartym…


Kika | 16 lipca 2015, 15:01

Pozwólmy jej żyć, jak chce i być szcześliwą, to jej wybór, nie mówmy nikomu, co ma robić, dopóty, dopóki nie krzywdzi innych… Wystarczająco długo czekała, by być sobą…


Mirka | 16 lipca 2015, 14:44

Nie zachwycam się.Dla mnie to żenada i wstyd że promujecie to „coś” bo ciężko określić kto lub co to jest.


Anonim | 16 lipca 2015, 14:38

Oszust! Nie mogę patrzeć na niego spokojnie. To nie wzór! Jak mozna go traktować poważnie jeśli o odwadze mówi człowiek, który przez kilkanaście lat ukrywał swój sekret przed rodzina. Niech sobie robi co chce, ale nie kreuje się na przykład dla innych. Całe życie był w cieniu żony i córek a teraz na starość mu odje**lo i pod przykrywką niosacego tolerancję i akceptację będzie trzepał kasę na swoim reality show.


Dodaj komentarz
×