Caitlyn Jenner spędziła dzień ojca z dziećmi. Pojawili się nawet ciężarna Kim Kardashian i Kanye West z małą North [INSTAGRAM]

Dzień Ojca z Caitlyn Jenner na Instagramie

Dzień Ojca z Caitlyn Jenner na Instagramie

Dzień Ojca Caitlyn Jenner

Zaledwie kilka tygodni temu Bruce Jenner oficjalnie zaprezentował się światu jako Caitlyn Jenner. Przed publikacją pięknej sesji na łamach Vanity Fair, Caitlyn (wtedy jeszcze Bruce) spotkała się ze swoimi dziećmi, którym opowiedziała o zmianach jakie nastąpią w ich życiu. Transseksualizm Caitlyn spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony rodziny.

Caitlyn Jenner na Instagramie pokazała, jak spędziła 21 czerwca (w Stanach właśnie wtedy obchodzony jest Dzień Ojca). W towarzystwie prawie wszystkich dzieci, a nawet Kanyego Westa i dwuletniej North West, gwiazda wybrała się na przejażdżkę terenówką. Później zorganizowała przyjęcie w swojej posiadłości.

Wspaniały dzień wczoraj z okazji Dnia Ojca. Mieliśmy mnóstwo zabawy podczas przejażdżki terenówką. Mnóstwo miłości i wsparcia. Kocham moją rodzinę – napisała Caitlyn

Na zdjęciu Caitlyn Jenner obejmuje córkę Cassandrę Jenner i ciężarną pasierbicę Kim Kardashian. Razem z transseksualistką pozują: Burt Jenner, Khloe Kardashian, Kendall Jenner, Brandona Jennera z żoną Leah Jenner, która jest w drugiej ciąży.

Nie wiadomo, czy w rodzinnym zjeździe uczestniczyli Kylie Jenner, Brody Jenner, Kourtney Kardashian, Scott Disick i Rob Kardashian.

Zobacz: Caitlyn Jenner bez Photoshopa

Caitlyn Jenner dzień ojca spędziła z dziećmi. Zdjęcie podbiło Instagram, Facebooka i WhoSay.com

Caitlyn Jenner dzień ojca spędziła z dziećmi. Zdjęcie podbiło Instagram, Facebooka i WhoSay.com

If you hang with the Jenner’s you can’t show them fear!!! lol 😝

Film zamieszczony przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)

Caitlyn Jenner w Vanity Fair

Caitlyn Jenner w Vanity Fair


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×