„Project Runway”: Michał Zieliński zebrał najwięcej komplementów od jury, jednak to nie on wygrał odcinek [zdjęcia]

Pierwszy odcinek programu „Project Runway” wygrał Patryk Wojciechowski. Było to duże zaskoczenie, ponieważ zaprojektował kreację, która nie zebrała tylko pozytywne komentarze. Joanna Przetakiewicz powiedziała, że kamizelka to zupełnie nie jest jej klimat, a Marcin Tyszka bez ogródek stwierdził, że aby zaprojektować coś z siatką trzeba mieć siatkę w mózgu.

Najwięcej komplementów zebrał Michał Zieliński, którego kreację na wybiegu zaprezentowała finalistka „Top model”, Marta Sędzicka. Srebrn0-biała kreacja została doceniona nie tylko przez jury programu, ale też internautów, którzy pozytywnymi wpisami zalali instagramowy profil młodego projektanta. Wszyscy byli przekonani, że to właśnie on dostanie immunitet i w kolejnym odcinku będzie bezpieczny. Tak się jednak nie stało.

Z programu odpadł Mariusz Rakoczy, który zaprojektował prostą kreację, jednak został skrytykowany za to, że sukienka była źle wykończona. Zdaniem Joanny Przetakiewicz minimalistyczne projekty mają to do siebie, że muszą być perfekcyjnie skrojone i uszyte, a sukienka Mariusza zdecydowanie taka nie była.

Patryk Wojciechowski

Fotografia: screen z http://projectrunway.tvn.pl/

Patryk Zieliński i Marta Sędzicka

Fotografia: screen z http://projectrunway.tvn.pl/


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×