Tomasz Lis ma już nową pracę! Dostał własny program

Program Tomasza Lisa dla Onet.pl

Nowy program Tomasza Lisa dla Onet.pl

Trwają zmiany w Telewizji Polskiej związane z wprowadzeniem w życie ustawy medialnej. Prezenterzy i dziennikarze obecnie pracujący w różnych oddziałach telewizji publicznej nie wiedzą, co będzie z ich etatami za kilka tygodni. Dyrektorzy poszczególnych kanałów TVP złożyli niedawno swoje dymisje.

Przyszłość Tomasza Lisa w stacji już dawno była znana. Nie przedłużono umowy z dziennikarzem i emisja jego autorskiego programu zakończyła się wczoraj. Wówczas Lis przyznał, że już niedługo okaże się, co będzie z nim dalej.

Dziś już wiadomo: nowy program publicystyczny Tomasza Lisa będzie emitowany na stronie Onet.pl. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 29 lutego po godz. 21.00. O swoim programie na spotkaniu autorskim w warszawskim Empiku Junior poinformował sam dziennikarz. Przypomnijmy, że Lis wydał właśnie jedenastą w swojej karierze książkę. Zatytułował ją A nie mówiłem?

Nie wiadomo jeszcze dokładnie jak będzie nazywać się nowy cykl. Miesiąc temu Tomasz Lis na Twitterze napisał:

Już wkrótce będzie można mnie oglądać więcej i częściej niż w TVP

Czekacie na program Tomasza Lisa dla Onet.pl?

Zobacz: Ostatni odcinek programu Tomasza Lisa przejdzie do historii. Najpierw muzyka z kinowego hitu, a potem bardzo czułe powitanie z córką

Program Tomasza Lisa dla Onet.pl

Tomasz Lis z książką „A nie mówiłem?”

Program Tomasza Lisa dla Onet.pl

Program Tomasza Lisa dla Onet.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×