Powstaje film o Whitney Houston! Wiemy, kto zagra główną rolę

W Hollywood szykują prawdziwy hit. Na przyszły rok planowana jest telewizyjna premiera filmu biograficznego o Whitney Houston, którego reżyserem będzie nominowana do Oscara aktorka Angela Bassett ("Olimp w ogniu"). Angela poznała prywatnie Whitney podczas kręcenia zdjęć do filmu "Czekając na miłość" z 1995 roku. Zastąpiła wówczas Whitney w roli Tiny Turner, kiedy to piosenkarka musiała odwołać zdjęcia ze względu na ciążę. Obie panie darzyły siebie ogromnym szacunkiem. Film powstanie na zlecenie amerykańskiego kanału Lifetime, specjalizującego się w produkcjach budzących wiele emocji. W filmie zobaczymy całą historię gwiazdy. Od ślubu jak z bajki przez monotonię małżeńskiego dnia codziennego aż do zgubnego nałogu "w imię miłości". Trudna historia zostanie ukazana na podstawie relacji znajomych i przyjaciół Whitney, którzy mają na celu pokazać jak naprawdę wyglądała jej relacja z Bobbim Brownem, ale bez popadania w tabloidowy wydźwięk. Najważniejszym elementem scenariusza będzie przede wszystkim pokazanie jak wielką gwiazdą muzyki była Houston. Nie zdecydowano jeszcze o tym, czy zostanie poruszony wątek biseksualny. Roboczy tytuł filmu to "I Will Always Love You: The Whitney Houston Story". Jak na razie rodzina nie skomentowała oficjalnie pomysłu produkcji. Według doniesień amerykańskich tabloidów, podobno trwają poważne dyskusje nad tym, żeby jednak film trafił do kin. Ciekawe czy przebije popularnością "Bodyguarda"?  

Clive Davis Pre-Grammy Awards Party 2007

W Hollywood szykują prawdziwy hit. Na przyszły rok planowana jest telewizyjna premiera filmu biograficznego o Whitney Houston, którego reżyserem będzie nominowana do Oscara aktorka Angela Bassett („Olimp w ogniu”).

Angela poznała prywatnie Whitney podczas kręcenia zdjęć do filmu „Czekając na miłość” z 1995 roku. Zastąpiła wówczas Whitney w roli Tiny Turner, kiedy to piosenkarka musiała odwołać zdjęcia ze względu na ciążę. Obie panie darzyły siebie ogromnym szacunkiem.

Film powstanie na zlecenie amerykańskiego kanału Lifetime, specjalizującego się w produkcjach budzących wiele emocji. W filmie zobaczymy całą historię gwiazdy. Od ślubu jak z bajki przez monotonię małżeńskiego dnia codziennego aż do zgubnego nałogu „w imię miłości”.

Trudna historia zostanie ukazana na podstawie relacji znajomych i przyjaciół Whitney, którzy mają na celu pokazać jak naprawdę wyglądała jej relacja z Bobbim Brownem, ale bez popadania w tabloidowy wydźwięk. Najważniejszym elementem scenariusza będzie przede wszystkim pokazanie jak wielką gwiazdą muzyki była Houston. Nie zdecydowano jeszcze o tym, czy zostanie poruszony wątek biseksualny.
Roboczy tytuł filmu to „I Will Always Love You: The Whitney Houston Story”. Jak na razie rodzina nie skomentowała oficjalnie pomysłu produkcji. Według doniesień amerykańskich tabloidów, podobno trwają poważne dyskusje nad tym, żeby jednak film trafił do kin.

Ciekawe czy przebije popularnością „Bodyguarda”?

 

Clive Davis Pre-Grammy Awards Party 2007


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×