Polski projektant gwiazdą amerykańskiego show. Idzie jak burza i ma szansę na milion dolarów. W USA już jest gwiazdą

Raf Swiader w Making the Cut

Raf Swiader w Making the Cut

Polski projektant bierze udział w amerykańskim show, w którym doskonale sobie radzi. Ma szansę na zwycięstwo i czek na milion dolarów. Sprawdźcie, o kim mowa. 

Programy typu talent show cieszą się dużą popularnością. Dowodem może być fakt, że produkcje takie jak m.in. Mam Talent oraz The Voice of Poland mimo upływu lat przyciągają przed telewizory sporo odbiorców. Nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych takie formaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Wśród nich jest m.in. Making the Cut, w którym rywalizują projektanci z całego świata. Heidi Klum i Tim Gunn przygotowują dla nich wyzwania, które mają wskazać najlepszego. Jest o co walczyć. Główną nagrodą jest czek na milion dolarów, ale nie tylko. Wygrany może też liczyć na miejsce w witrynie sklepowej Amazon Fashion

Raf Swiader w Making the Cut. Jak sobie radzi?

Jednym z uczestników Making the Cut jest polski projektant, Raf Swiader. Chociaż urodził się w Sosnowcu, gdy miał szesnaście lat przeniósł się do Nowego Jorku. To właśnie tam ukończył Fashion Institute of Technology, a potem znalazł pierwszą pracę w branży — zajmował się projektowaniem odzieży damskiej.

Raf przez pewien czas przebywał w Los Angeles. W 2016 roku wrócił jednak do Nowego Jorku i otworzył swój butik na Manhattanie. Tam ma też swoją pracownię, w której tworzy nowe ubrania. Mimo iż program wciąż trwa, Polak już zaprezentował światu niektóre swoje umiejętności. Stworzył m.in. męską, długą spódnicę z wysokim stanem, a także białą koszulę z krótkim rękawem.

Stroje, które tworzy, można obserwować nie tylko przed kamerami, ale także na jego Instagramie. Projektant aktywnie prowadzi swoje konto, które zyskuje na popularności. Aktualnie śledzi je około 10 tysięcy osób, ta liczba jednak wciąż rośnie. Raf dzieli się z internautami nowymi projektami, każdy w mig podbija serca internautów.

O tym, czy Polak wygra Making the Cut przekonamy się w najbliższym czasie. Trzymacie za niego kciuki?


Raf Swiader bierze udział w Making the Cut

Raf Swiader bierze udział w Making the Cut

Raf Swiader bierze udział w Making the Cut

Raf Swiader bierze udział w Making the Cut

Raf Swiader bierze udział w Making the Cut

Raf Swiader bierze udział w Making the Cut

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×